Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Alta Badia
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
kulacs
110 élménybeszámolót írt
110
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Alta Badia
2011.02.28. 11:44
Na látjátok!

Ezért szeretek én is olvasgatni ezen a fórum topikon, mert ez a terep nem csak azoknak tetszik akiknek itt kiadó apartmanjuk/szállodájuk/hüttéjük van. (Mint például Tauplitz)
Mióta elindult az Alta Badia-i topic egyre több lelkes önkéntes csábítja az olvasókat e terep kipróbálására. Mi mikor úgy 8 éve először ide tévedtünk, úgy gondoltuk, hogy ezt is látni kell. Aztán meg minden éveben visszatérünk, mert ennél szebb, jobb nekünk már nemigen kell.
A beautózás szerintem Budapestről jó. Ha reggel indultok, délután 5 körül meg lehet érkezni. (Mi meg szoktuk venni a bérleteket még este). Útközben meg lehet állni Lienz-ben, nagyon kellemes kisváros, szép sétáló utcával, esetleg McDonalld's is van.
Ha a síelés alatt a csapat hölgytagjai egy kis boltlátogatásra vágynak, Brunico-t javaslom, ami nagyon elegáns (és drága) sétálóutcájával nem tud csalódást okozni.
Én például még nem láttam 1500 €-s pólót csak ott az EdHardy boltban.
Ezt a szép hosszú beszámolót olvasva máris a Forst sör utánozhatatlan mézes?, bodzás? ízét érzem a számban. Sebaj március végén megyünk...
Azt se bánom, ha fizetni kell 3€-t a parkolásért a tojásos felvonó aljában Cassianoban.

Kulacs
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.