Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Val Cenis
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
reszetelek
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Val Cenis
2010.09.20. 09:01
Szia Coolman!

2 éve voltunk ezen a síterepen de a szállásunk Val Cenisben volt így a Termignoni faluról nem tudok semmit. Az átjutás háromféleképpen lehetséges. -vagy átcsúszol egy elég keskeny néhol ráadásul elég meredek 180 fokos kanyarokkal tűzdelt turistaúton.(egyszer a szemem láttára tűnt el egy kisebb szakadékban egy idős úriember...Nem kicsit hálálkodott mikor kihúztam). Az út vége ráadásul emelkedik így a végén le kell csatolni....Egyszer azért érdemes kipróbálni csak hogy ezt is kipipálhasd, de kezdőkkel szerintem nem érdemes
-vagy beülsz egy kényelmes felvonóba és átviteted magad.
-vagy beülsz autóba és azzal átmész.
Ami a történethez tartozik hogy ezek a felvonók elég lassúak...
Ami a síterepet illeti a Termignoni rész jóval kisebb de már nem emlékszem pontosan mennyi volt a szintkülönbség csak itt csúszható be. Az itteni pályák nagyon jók de ahhoz kicsi hogy egy hetet itt síelj. A Val Cenisi rész nekem kicsit olyan volt mintha egy nagy Szlovák pályarendszeren lennék.Vannak jó pályák de Franciaországhoz képest szerintem rövidek. Amúgy egy gyönyörű kis hely az Olasz, Francia határ után szinte ez az első falu.
Ha van még kérdésed írj. Ha tudok szívesen válaszolok.
Á.
Előzmény: (coolman 89903)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.