Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Bellamonte - Alpe Lusia
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Sole - 3 csillagos superior családi hotel Bellamonte közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ez nektek meredek
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bellamonte - Alpe Lusia
2005.11.26. 09:04
Sziasztok!

Szerencsére volt alkalmam Bellamontén síelni, szerintem remek pálya. Van néhány kellemes kék pálya, tökéletesen karbantartva, carvingolásra ideális, persze csak bemelegíteni. Ha már össze vagytok melegedve a pályával, a csúcsról indul a kedvenc piros pályánk, kellemes letörések, kanyarok, egy laza félcső szerűséget is lehet közben érinteni. A végén kiszélesedik a terep, és már csak az élezésre kell koncentrálni. Persze ha valakinek az efféle pirosas élvezetek nem nyújtanak kellő adrenalin termelődést, van két igazi fekete terep is. Az egyik számomra annyira feketének tűnt, hogy ránézni sem mertem, szerencsére ennek van egy elkerülő piros menekülő pályája, természetesen nekem ott sikerült kifordítanom a térdemet J. A másik fekete, egy FIS pálya, tudomásom szerint már világkupát is rendeztek rajta, ennek megfelelően kellő képen hosszú, kanyargós, változatos. Kevesen látogatják, részint a meredeksége, részint az állandó árnyék miatt a mi a fekvéséből adódik. Ez a terep északi része, a már említett kék utak, déli fekvésűek, kellemesek, néhány remek rifugioval, és persze remek kilátással a dolomitok csúcsaira, elsősorban Passo Rolle fantasztikus sziklatömbjeire, amúgy itt síterep is van, akár érdemes átlátogatni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.