Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Zauchensee
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Aparthotel Hirschenau: pályaszállás Filzmoos síterületen, a Ski Amadé sírégióban
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Varghasz
253 élménybeszámolót írt
253
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Zauchensee
2007.12.08. 21:14
Nagyon tuti hely, közvetlenül az autópálya mellett. A kleinarli és a zauchenseei oldal közötti összeköttetést az autópálya alatt egy traktorból "gőzmozdonnyá" alakított járgány vontatta "vonattal" oldják meg, van egy hangulata. A kleinarli oldal kisebb, 2-án a pályák egy része le is volt zárva, de át lehetett síelni a hegy mindkét oldalát, bár jóval kevesebb volt a hó, mint az autópálya zauchenseei oldalán. Inkább piros pályák jellemzik, kék csak fent a tetőn van, fekete szerintem nincs is (nekem nem is hiányzik). A csúcs közelében van két snow park is, egy komolyabb meg egy kevésbé. Ezen az oldalon csak ülőlifteket láttam.
Ha Zauchensee felőli oldal nekem jobban bejött. Több tudásszintnek megfelelő, széles pályák. A FIS pálya eléggé ott van, néhány igen komoly letöréssel. Bár pirosnak jelzik, én néhol inkább feketének éreztem. Nagyon tetszett a Zauchenseeből a Gamskogelre menő kabinos alatti kék pálya (9-es), jó lendületes és hosszú. A Rosskopfról a faluba vezető kék pályák nagyon lankásak és rendkívül szélesek, kezdők is nyugodtan használhatják, szintúgy a túloldali Rauchkopfról jövő 10-est. Ezen, ha nincs elég lendület, még néha botozni is kell. Sor nem létezett, ember alig volt.
Nekem nagyon bejött a hely.
DSC01368.JPG
DSC01348.JPG
DSC01349.JPG
DSC01350.JPG
DSC01354.JPG
DSC01355.JPG
DSC01356.JPG
DSC01357.JPG
DSC01360.JPG
Kleinarl
DSC01361.JPG
Kleinarl a völgyben
Kleinarl, fenti snow park szemből
Kleinarl
DSC01346.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.