Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Milyen snowboardot érdemes vásárolni és hol vegyem meg?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Milyen snowboardot érdemes vásárolni és hol vegyem meg?
2005.12.11. 11:04
Zsoci!
Minden bizonnyal keveset aludtal az ejjel azert beszelsz igy ahogy... Kulonosebben nem erdekell, te dolgod... Amennyiben szerinted tapasztalatlan vagyok es csak unalmamban irkalok, am legyen... Te dolgod... Ellenben nem en kerdeztem, hogy hol lehet vasarolni olcson, hol nem... Az en tapasztalatom az hogy kint olcsobbak a cuccok, csak meg kell talalni a megfelelo helyet. Abban igaza van Stani-nak hogy szezon vegen illetve elejen olcsobbak a cuccok, de ezt minden bizonnyal Te is tudhattad... Ennyire talan vagy értelmes...
De nem ertem igazabol hogy akkor most mit is varsz a forumozoktol... Mondjak meg azt a tuti boltot ahol minden vadiuj cucc 90%-kal olcsobbak? Vagy hogy mondjunk olyan helyet ahol akár a fel orat hasznalt lecek szinte ingyen odaadjak neked?!...
Az meg hogy a szabadkai vasar hogy jon ide?!... Latom humorérzéked az nulla, de inkabb negativ tartomanyban mozog.
Ez a hozzaszolas nem ellened szol, csak tudod az ember rosszul viseli ha lehulyezik... még ha burkoltan is teszik azt...
Azert sikeres vasarlast kivanok, neked! Remelem megtalalod a szamitasod, es azt a boltot akár itthon akár kulfoldon, amit kerestél!
Udv!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.