Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Milyen snowboardot érdemes vásárolni és hol vegyem meg?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Milyen snowboardot érdemes vásárolni és hol vegyem meg?
2005.12.11. 19:56
Köszönöm!Az Intersport honlapot megtaláltam én is,csak az a baj vele,hogy szerintem(és mások szerint is)az egyik legdrágább sportbolt hálózat.Mondjuk az is igaz,hogy minden valamirevaló síterepen van legalább egy boltjuk és kölcsönzőjük.
Megnéztem az aktuális akciójukat,pl.Atomic Izor7.5 szuper két napos karácsonyi akcióban 340Euró(kb88500.-Ft).Egy hétel ezelőtt Kecskeméten a Hervis-ben ugyanez 90000.-Ft+ amit vettél még arra is 10% engedmény + hat hónapos full 0%-os hitel.Akkor kérdezem:Biztos,hogy érdemes az amúgy is szűkös sízésidőből elb.....ni egy napot vásárlással?Most szezonkezdéskor-mivel lécet akartam venni-elég sokat bogarásztam a kínálati piacot.Arra a (természetesen szubjektív)megállapításra jutottam,hogy egyre jobban összeolvadnak a kinti és itthoni árak közti különbségek.Természetesen mindenütt vannak drágább és olcsóbb boltok,dehát azért van a szemünk(meg internetünk),hogy szétnézzünk!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.