Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Havazin - vélemények

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Havazin - vélemények
2005.12.12. 19:55
Hát, megmondom őszintén, hogy az első két rész eléggé hülyére sikerült, de az utóbbiak már nagyjából tűrhetőek. - szerintem -
Mondjuk a leglényegesebb, hogy egyáltalán van olyan műsor, ami nem csak érintőlegesen foglalkozik a síeléssel.
Ami tényleg durva, az a Valkó Eszter túlzott nyivákolása, Kokó mondjuk még egész jó és legalább a sízéshez is konyít. Irtóhülyeség a márkanevek véletlenszerű kitakarása, hülyeség, amikor egyik képen bőven látni, hogy pl. Fischer a léc, vagy Atomic a Kokó kabátja, egy pillanat múlva pedig összevissza homályosítják...jajjj
A tematika mondjuk rettenetesen keszekusza, a sítanulás lépései egyáltalán nincsenek betartva, csak úgy összevissza, a felszerelések bemutatása és a kinek mi alkalmas szintén el lett hagyva, alá is támasztja ezt bőven az,hogy a csont kezdő hölgy egy igencsak haladó, kemény Fischer RC4 SC léccel teszi meg az első lépéseket....:-)
Viszont jó ötlet volt ellátogatniuk Mátraszentistvánra, végigjárhatnának pár magyar és szlovák teepet is a szezon során.
Szóval, majd meglátjuk:-)

A második részben akkor is én voltam alegjobb...muhahhahha:-))
e1.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.