Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Magyarországon síbérlet hol kapható?

ÜZENETEK (18)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2011.12.31. 13:14
Sok utazási iroda árul!
Rendszerint azokra a terepekre ahová szervez utakat!
Pl.: Campus Club, Car-Tour,...
Telefon, vagy a honlapjukon +lehet nézni!
Tarnai László
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2011.12.31. 12:52
Hol kapok Magyarországon forintér síbérletet?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2006.11.21. 09:51
Ski Amadé régióba kedvezményes bérletet itt tudtok vásárolni (emailben is megrendelhető):
https://sielok.hu/rovat/siberletarak/cikk/skiamade-berlet/
notar
13 élménybeszámolót írt
13
18 éve tag
2006.11.21. 09:33
Kedves K. Laci!

Kellett külön orvosi vélemény az egészségbiztosítóhoz (esetleg az egyéni egészségterveben szerepelt síelés?), vagy csak küldted a számlát és utaltak?

Előre is köszi.

Egyébként pl. Győrben nem igazán tud egyik utazási iroda sem a sícsekkről, egyedül a Car-Tour-nál van napi Stuhleck és Hirschenkogel jegy, de jelen pillanatban elég erős a forint ahhoz, hogy ezt ne érje meg náluk beszerezni.
Vécsey Zsolt
275 élménybeszámolót írt
275
21 éve tag
2006.11.20. 01:00
https://sielok.hu/Joglland.htm
itt olvashattok bővebbet is.. Szombathelyen tudunk adni, no nem bérletet, csak az arra jogosító kártyát. pl. 15 helyett 12 vagy 10 euro napi bérlet.
k.laci
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.11.17. 22:31
Az alsó ausztriai sícsekkeket nem a Neckermann adta ki, csak forgalmazta - én többször vettem a Vistánál is. Sajnos már tavaly sem lehetett kapni, mert megszűntették. Egyébként idén januárban szintén a Vistánál vettem Tirolba, Zillertal arena-ba szóló bérletet forintért, Áfás számlára - egészségpénztár ki is fizette.
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2006.11.15. 19:31
Melyik Neckermannt hívtad fel? Sopronban lehet(ett)
Legilletékesebb talán ők: office@skiregion-ostalpen.at
nahar
27 élménybeszámolót írt
27
18 éve tag
2006.11.15. 17:52
Sziasztok!
Most olvastam először erről a Neckermann-féle sícsekkről Alsó-Ausztriába. Felhívtam a Neckermannt, de teljesen értetlenül álltak a kérdéshez. Nem tudja valaki véletlenül, hogy idén mi a helyzet?
Válaszokat előre köszi.
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2005.12.15. 12:12
sehol, de tavaly amikor itt vettük a napijegyet és nem kinn, akkor már így voltak beosztva a dolgok.
mondjuk szerintem meghagyhatták volna a C kat-át, mert, hogy így összeolvasztották, ugyanannyit kell fizetni Gsollba, mint pl. Annabergen! szóval ez annak, aki Gsollba és hasonló mikroterepekre megy nem nagyon éri meg, az inkább vegyen kinn jegyet! de egyébként a többi helyre természetesen megéri, hisz kb 20%al olcsóbb és kinn a kasszánál sem kell sorbanállnod. viszont most olvasom a bérleten,hogy napközben a síterület nem változtatható! ami akkor érdekes, ha gemeindealpéra vagy maroazellre mész. mert itt a kinnt váltott jegyek érvényesek egyik v másik terepre, az egynapos is ! erre azért érdemes rákérdezni,hogy most hogyan van ez!
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2005.12.15. 10:03
Hello Stani!
Az idei alsó-ausztriai napi sícsekkről hol találtál infot? Mert én sehol sem lelek egy fikarcnyit sem. Az intersi katalógusában szokott lenni, de most ott sem találom.
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2005.12.14. 18:09
a pontossal a legdrágább terepen ,tehát az A helyeken 6 napig sízhetsz.
napibérletbe már csak 2 van: egy A és egy B/C
az A-val a legdrágább helyeken; Hochkar, Ötscher, Stuhleck stb sízhetsz, a B/c-vel a többin (Annaberg, Mönichkirchen, Mariazell, Unterberg stb). a bérlet hátoldalán ugyis rajta van hova érvényes.
cszoli00
28 élménybeszámolót írt
28
18 éve tag
2005.12.14. 14:32
ja a vorteils az más tészta, de srácok! itt is van róla valami https://sielok.hu/vorteilscard.htm

mikor most voltunk kinn haveromnék már egy sima bérletet adtak napijegynek itthon,amit csak bedugtál a liftnél a gépbe aztán mehettél is.
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2005.12.14. 14:13
Nem! Ez más!
Szóval, van a napi sícsekk meg van a szezonális kártya. Ez két külömböző dolog. Idén még nem tudom mi a helyzet a napi sícsekkel (lehet hogy idén nem is lesz? Hirdetni még nem láttam, utána fogok járni lesz-e, azaz megnézem alsó-ausztria weboldalát), de tavaly többször vettem. Minden alkalommal nekem kellet elmagyarázni mit akarok, mert az ügyintézők nem nagyon vannak a helyzet magaslatán. Szinte nem is tudnak róla, aztán mikor utánajárnak, kiderül hogy jé! Tényleg van ilyen!
A napi sicsek egy napijegy (vagy kártya), amire nincs ráírva a felhasználás dátuma. Az ára kb. a 11-órás jegynek felel meg, úgy hogy az alsó-ausztriai terepek be voltak kategorizálva 4 részre, A, B, C, meg a Stuleck kiemelt legdrágább, és ennek megfelelő árat kellett fizetni. A B-vel st. Coronán, Mönichkirchen, tudtam sielni. És természetesen van gyerek és felnőt is. Na, amikor megvan, akkor tetszőleges időpontban elmész, beöltözöl, felszerelkezel és az első becsekkolásnál a gép érvényesíti a kártyádat aznapra. Rágépeli a dátumot, kiadja és mehetsz is. Tehát a kasszánál nem kell sorba állni, hanem egyből mehetsz a hegyre és egész napra érvényes a kártya.
A pontkártya teljes szezonra érvényes. Minden siterepnek megvan a maga pontszáma egész és félnapra. Ezt szintén meg kell keresni az interneten. Én tavaly kértem róla egy prospektust, és küldtek egy kis füzetecskét (magyar nyelven), hogy melyik terep hány pont. Szintén ugyanígy mikor mész becsekkolsz, a gép az első csekkolásnál elintézi a pontlevonást annak megfelelően hogy reggel vagy délután van, aztán mehetsz aznapra. Ezt csinálhatod addig a napig amig elég pont marad rajta. Állítólag az idei már két szezonra is érvényes, vonatjegyet is válthatsz a pontokért stb...
apoca
341 élménybeszámolót írt
341
18 éve tag
2005.12.13. 18:40
Igen, ezt nekem is mondták telefonon, csak a pontrendszert nem igazán értem. ugyanis ők 200 pontos bérletet adnak 120 euroért!
Egyszeri sílift használatáért mennyi pontot vesznek le?

Köszönöm, Apóca
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2005.12.13. 14:01
Bármelyik utazási irodában. De. Nekem eddig a Neckermann jött be a legjobban. Van az ugynevezett napi alsóausztriai sícsekk. Ezt ők számlával adják, nem számolnak fel az eredeti alsó-ausztriai árhoz képest plusz felárat, és ha nem sikerül felhasználni, akkor költség felszamítás nélkül visszaváltják. Mivel az Eur-t napi árfolyamon átszámítják és annyi forintba kerül, még a visszaváltáskor pár forint árfolyamnyereségem is lett.
apoca
341 élménybeszámolót írt
341
18 éve tag
2005.12.12. 17:26
Sziasztok!
Tudnátok olyan utazási irodát ajánlani, ahol bármelyik osztrák síterepre (elsősorban Annabergre) kapható napi, heti illetve szezonjegy és arról számlát is tudnak kiállítani?
Előre is köszönöm,
András
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.