Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Francia hóhelyzet tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Békássy Szabolcs
120 élménybeszámolót írt
120
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Francia hóhelyzet tapasztalatok
2011.02.07. 20:09
Hasonló véleményen vagyok Somával és Viddel, az angol kommunikációval soha nem volt problémám Franciországban, azt pedig kijelenteni, hogy Ausztriában színvonalasabbak a pályák, úgy hogy egy 65 km-es francia rendszeren voltál csak, elég merész dolog :):) Nem La Normából kell levonni a tapasztalatokat, s Ausztria szempontjából pedig nem pl. Mönichkirchen kapcsán. A legszebb az egészben, hogy sokan úgy húzzák le a francia terepeket, hogy meg sem fordultak egyiken sem. Kedvesség tekintetében én pont a fordítottját szoktam tapasztalni, sokkal többször találkozom Ausztriában az ember fiát félre lökő, sorba bepofátlankodó csőcselékkel, mint Franciaországban. Ár/érték arányban egyértelműen a francia terepek viszik a prímet, ezen kár vitatkozni. A legtöbb szállás abszolút pályaszállás, s ha nem akartok a konyhában aludni, nagyobb apartmant kell bérelni, s még mindig beljebb vagytok így is a pénztárcátokkal, mint Ausztriában. (a hatalmas pályarendszerekről, felvonóknál sorban állás hiányáról már nem is beszélve)
Előzmény: (Soma 108533)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.