Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Térdfixáló megelőzésre

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Térdfixáló megelőzésre
2020.12.30. 19:17
A "járógép" kategóriában van olyan ami egyáltalán nem akadályoz a mozgásban, nem kellemetlen?
Átolvastam megint ezt a tizenéves témát, és szerintem ha valaki egészséges nem fájós térddel kezd el ilyet hordani, akkor nem fenyeget a térd "elpuhányosodása". Hiszen ugyanúgy használjuk a térdet mint annak előtte, a berendezés végülis csak akkor kezd el működni, ha rendellenes helyzet áll elő. Az egyéb edzettséget sem befolyásolja ha csak síelésnél fel van véve.
Kérdés hogy melyik az ami EGÉSZSÉGES térdű embereknek kényelmes, és nem korlátoz le. (Csak a csavarodást)

Amúgy továbbra is csak 6 vagy 5,5-6 (65-70 Kg 175 cm) között tartom az első kötésemet, és nem szokot tévesen leoldani. A legtöbben szerintem túlállítják a kötést mert már "haladók", pedig még egy téves leoldásos esésnél is sokszor a térdsérülés a legrosszabb ami történhet. Nálam is történtek "egyhelyben állok aztán valami hülye helyzetben elesek" helyzetek amiknél oldott a kötésem, jóval többször mentette meg a térdemet az alacsaony kötésérték mint hogy bármi galibát okozott volna.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.