Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbakancs mustra; avagy melyik a legjobb

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síbakancs mustra; avagy melyik a legjobb
2010.12.03. 17:46
Na látod, le lehet írni normálisan is, hogy mit, miért ajánlasz.
Az egy másik kérdés, hogy én változatlanul nem ajánlanék közel 80 kilós embernek 80-as flexindexű bakancsot, egy ilyen bemondott sítudásnál sem (nem lesz meg a fejlődés lehetősége, sem).
Ha Te síoktató vagy, kérdezz is úgy, mint egy síoktató. Tegyél fel olyan kérdést, amiről süt, hogy ez a foglalkozásod, nem kell túlmagyarázni, nem kell a hetedik hozzászólásnál kiderülnie, hogy sít oktatsz (a 8. meg hogy 120 flexindexű a bakancsod).
Tegyél fel olyan kérdést, aminek a válaszával tud kezdeni valamit a kérdező, amiről Te el tudod dönteni, hogy jó lesz-e Neki a síléc, síbakancs.

Badin, nem szerettelek volna kioktatni, távol álljon tőlem, harcoltam is magamban, hogy a Montanas beszólás után elküldjelek-e a ##&@>#||đ-BA vagy ne.
Jut eszembe, hova tűntek a hozzászólásiad, csak nem kitörölted Őket?
Ejnye, így nem fogja tudni az olvasó közönség, hogy kiben bízhat (én is töröltem már ki paraszt hozzászólásomat).

A Montana az édesapámé, várják vissza a félrefúrt kötést (ha tudsz ilyet vinni, bármit választhatsz az üzletből)

Áron.
Előzmény: (badin 95869)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.