Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síszemüveg

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
davidpeter
139 élménybeszámolót írt
139
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síszemüveg
2007.12.12. 15:25
Ne misztifikáljátok túl az UV védelmet, az ablaküveg is remekül szűr UV ABC-t. (ezért nem tudsz üvegházban barnulni) Nem hinném, hogy egy szűrőfólia, amit bevonat gyanánt rá, vagy a rétegek közé tesznek, nagyon drága lenne. Az viszont tényleg fontos, hogy milyen a lencse tisztasága, a leképezési hibák, a torzítás, mert aki hajlamos erre, annak nagyon kellemetlen fejfájós élményt tud összehozni pár ilyen jellegű baki. Nekem a napszemüvegem polárszűrős és remekül teljesít az utcán, de síelni nem szeretek benne. Van egy leárazott Carrera Pioneer síszemüvegem (4E volt), tökéletesen teljesít hóban, fagyban, szélben, esőben, verőfényben. Nagy ködben pedig tök mindegy, mi van rajtad, rohadtul nem látsz semmit... Nem éreztem még sose, hogy nagyon megerőltetné a fény a szemem, pedig én erre érzékeny vagyok (főleg a szórt fénynél, ezért is poláros a másik szemüvegem). Apropó: színe sárga, ami szerintem igenis számít. Hordtam pirosast és kéket is (először kölcsönszemüvegekkel mentem), és a sárga jött be egyérteműen. Sokkal jobban látom a buckákat, árkokat, mint a többivel (de ezt mintha más is mondta volna)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.