Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Utazási iroda

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ConClark
36 élménybeszámolót írt
36
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Utazási iroda
2008.11.18. 19:14
Skilinesről

idén velük voltunk Chamrousseba március végén.
hát, a szervezés nem volt éppen a toppon...
direkt ráfizettünk 18rugót az apartmanra, h 4en lehessünk, de ez nem sikerült, persze a lóvé ugrott... ez nekem pölö nagyon nem volt szimpi :\

odafelé az utolsó 3kmen lerobbant a busz (ez mondjuk nem 100%osan rajtuk múlt, de hozzá tartozik a történethez)
szal, összes cucc ki a csomagtartóból, busz szerel, csomagok vissza, áldottam az eszem, h vettem a boardomnak zsákot! amit ott kaptak a lécek, meg a deszkák...

ezután este nemtom mikor, de későn érkeztünk meg, aztán még legalább egy órát álldogáltunk a hóban a csomagjainkkal, mert szobánk az nem nagyon lett leszervezve, még így sem, h a busz miatt késtünk és lett volna idő rá...
aztán az lett amit már írtam, de még azért is megszenvedtünk. úgy huszonegynéhány óra buszozás után király volt álldogálni este, sötétben a semmi közepén a hóban, utcai cipőben télleg!

az út további hangulatát ugyan megmentette a társaságunk, meg az ottani időjárás, a hó és a táj, de ez már asszem nem az ő érdemük.
idén is megyünk a Franciákhoz, de nem velük...
részemről röviden ennyi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.