Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbakancs választás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síbakancs választás
2008.11.18. 19:35
Gregi nem tudom mennyit síeltél a bakancsban de pár nap alatt a bélés is enged valamennyit és a sarok hátrébb kerül.Érdemes ezt megvárni és csak utána tovább lépni a tágítás felé.A margón jegyzem meg szerintem nem gond ha álló helyzetben egy picit eléri az újjad a baki végét(persze ha nem okoz fájdalmat) mert síelés közben úgy is hátrébb kerül a lábad a bakiban és már lehet,hogy el sem éri.Még a tágítás előtt próbáld meg a nagyon vékony harisnya zoknit,sokat segíthet én nagyon szeretem.Amennyiben még ez sem segít jöhet a tágítás.Tavaly csináltattam az ára akkor a következő volt.Egy darab 5000Ft egy pár 8000Ft.Az ár nem csak egyszeri beavatkozást takar.Megcsinálják a tágítást és ott felpróbálod, ha azt mondod nem jó akkor mintha nem történt volna semmi még egyszer megcsinálják.Próba után úgy döntesz jó és a síelés alkalmával kiderül még sem felel meg akkor vissza viheted és még egyszer megcsinálják ebben az árban.https://sielok.hu/rovat/sicipo/cikk/sicipo-tagitas/
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.