Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Király-hegy, a "fapados" úticél túrasíelőknek

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
dawson
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Király-hegy, a "fapados" úticél túrasíelőknek
2007.12.26. 17:38
Hotalpat nem kell berelni nekunk mert van telemark cuccunk, tehat mi leccel mehetunk fel!

En lapatot akartam irni az eredeti uzenetemben, lehet hogy elirtam.. igen nehez nekem az a magyarnyelv...

nos ha te a hegy aljan indulsz hol talalsz lavina infot? a Totok kiirjak a turaut bejaratanal?

Persze hogy sozlnek mindenkinek hogy merre megyek, mikorra varrahto hogy beerjunk, stb stb stb. ez serules, illetve eltevedes eseten jo hogy tudjanak a mentok hogy merre keresenek minket..

lavina eseteben viszont irto keves, ha nincsen rajtunk jel ado hogyan talalnak rank?

A lapat azert kell es a szonda is hogy tudjak esetleg megtalalni/kisasni valakit... hiszen az elso 1/4 ora, talan 20 perce kritikus...

Neztem a Kiraly hegyet a terkepen es nincsen jelolva hogy lavina veszelyes a Sumiacbol vezeto ut... persze ez nem 100%os de jo tudni hogy ott ritkabb a lavina.

A Chopok Juh - mondjuk Trangorsktol fel generala stefankahoz sok helyen van a terkepen bejelove hogy lavina veszely....ha csak nem a sipalya szelen mezsz fel ez at a gerincen...

robi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.