Beaver Creek témájú cikkeink

USA: 65 ezer forintos napijegyárak a síterepeken

2019.12.25. Bata Attila
Idén sem olcsó dolog az ünnepek között síelni valamelyik felkapott síterepen az amerikai Colorado államban. Kb. 65 ezer forintba került egy napijegy, ha a helyszínen akarjuk megvásárolni.

Ezek lettek 2017 legjobb síterepei

2017.12.09. sielok.hu
A világ legnagyobb síterepeket tesztelő oldala, a skiresort.de 2017-ben is díjazta a világ legjobb síterepeit. Idén 11 ország síterepei kaptak elismerést három fő kategóriában.

Lake Louise: hóhiány miatt elmarad a világkupa verseny

2016.11.16. Bata Attila
Bekövetkezett, amitől tartottunk. Az már biztos, hogy a férfiak versenyei elmaradnak a csodás kanadai síterepen november végén. Az még kérdéses, hogy december elején Miklós Edit versenyeit meg lehet-e tartani? A többi észak-amerikai verseny megrendezése is veszélyben van.

Észak-amerikai hóhiány: veszélyben a versenyek

2016.11.14. Bata Attila
Amíg az Alpokban közel húsz éve nem látott ütemben nyílnak meg a síterepek november elején, addig Észak-Amerikában már nagyon várják a telet. A versenyzők alpesi világkupa sorozata itt folytatná a versenyeket, de egyelőre nem igazán biztató a hóhelyzet.

Ezek lettek 2015 legjobb síterepei

2015.10.17. sielok.hu
A világ legnagyobb síterepeket tesztelő oldala, a skiresort.info 2015-ben is díjazta a világ legjobb síterepeit. Idén tíz országnak jutott az elismerésből, melyet három fő kategóriában osztottak ki. A „sívilág Oscar-díjának” is nevezett kitüntetést idén 18. alkalommal adták át.

Alpesi sí-vb: Miklós Edit tizenharmadik, Maze győzött

2015.02.06. MTI
Miklós Edit a 13. helyen végzett az egyesült államokbeli Beaver Creekben és Vailben zajló alpesi sí-világbajnokság lesiklóversenyében, melyet a szám olimpiai bajnoka, a szlovén Tina Maze nyert meg.

Raptor: ezen a pályán versenyez Miklós Edit a vébén

2015.02.04. Bata Attila
Számoljuk a napokat péntek estig, amikor Miklós Edit rajthoz állhat a lesiklásban. Addig még van egy kis időnk és nézzük meg, hogy milyen kemény pályát építettek a rendezők erre a világbajnokságra. Az eseményhez méltó, világszínvonalú, nagyon nehéz, rendkívül változatos pálya vár a női lesiklókra.

Miklós Edittel indul az alpesi sí világbajnokság hétfőtől

2015.01.31. 2015.02.02. Magyar Sí Szövetség | frissítve: 2015.02.02.
Február 2-án a megnyitó ünnepséggel megkezdődik az Alpesi Sí Világbajnokság a Colorado állambeli Vail-Beaver Creekben. A sportág egyik legjelentősebb megmérettetésére vasárnap utazik ki a magyar csapat első fele, és csatlakoznak Miklós Edithez, aki már a helyszínen tartózkodik.

Bode Miller második hellyel tért vissza

2013.12.09. MTI
Az amerikai Ted Ligety győzött óriás-műlesiklásban a férfi alpesi sízők világkupa-sorozatának Beaver Creek-i állomásán. Honfitársa, Bode Miller végzett a második helyen, aki ebben a szakágban 2007 márciusa óta először állhatott dobogóra. Harmadikként az osztrák Marcel Hirscher zárt.

Miklós Edit gőzerővel edz a világkupára

2013.11.29. Gémes Renáta
Miklós Edit már 3 napja a versenypályával ismerkedik a VK- futam előtt, Beaver Creek-ben. Az MTK versenyzője a pályáról, a hivatalos edzésekről, és arról mesélt, mely versenyző teljesítményét látja a legjobbnak az idei mezőnyből.