Majdnem húsz évvel ezelőtt volt rá példa utoljára, hogy november közepén síelni lehessen Dobogókőn. A tegnapi napon 40-50 centiméteres hóban beindult a korongos lift és hivatalosan először lehetett síelni Magyarországon ebben a szezonban.
h i r d e t é s
Bízunk benne, hogy a szezon további része is hasonlóan jól alakul majd az egész országban.
Dobogókő 2007. november 16-án
Fotók: Mácsai Tomi