Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Val di Fiemme

ÜZENETEK (129)Időben csökkenő Időben csökkenő
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2007.01.03. 13:40
Osztényi Endre oktato is kint van Bellamonte-ben, a hoviszonyokrol semmit nem tudok egyelore :(
Lizy
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
2006.12.27. 22:59
Sziaszto! Van kint magyar oktato:KOvács Gábor.
Milyenek a hoviszonyok? VOlt valaki mostanában kinnt?
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2006.12.27. 13:14
Mintha a webcam-eken síelgetnének, és úgy tűnik, mintha egy-két liftet leszámítva mind működne (mármint az teljes pályarendszert nézve). Ez már talán csak javulhat.
Nem tudja valaki, hogy van-e kinn magyar oktató?
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2006.12.22. 12:06
Üdv,

volt valaki mar iden Val di Fiemmen (Bellamonte)? Milyen hoviszony volt kint?
Elore is kosz.
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
2006.12.05. 10:48
Mi is voltunk januarban parszor, es tenyleg szuper. De most egyszeruen nincs ho es meleg van a hoagyuzashoz. Nagyon szomoru latvanyt nyujt az egesz. Ha jol lattam a honlapon a rossz hohelyzet miatt ki se nyitottak, bar biznak benne, hogy legalabb reszben ki tudnak nyitni dec. 8-an. :-( lyrics szerintem mond le es allj meg feluton, Obertauernben (600km) tudtok egy jot sielni vagy Tuxon (~750km) vagy Stubain (~780km). Kirandulasnak tul messze van Olaszorszag. :-(
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2006.12.03. 21:12
menyasszonyom, es szulei 12 eve jarnak oda minden evben.... ez szerintem mindent elárul...
lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
2006.12.01. 13:37
Katasztrofális az időjárás egy hét múlva megyünk.
Nézem a webkamerákat, erőltetnék a hógyártást,de
meleg van :(

Itt már csak a csoda segít :)
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2006.07.07. 08:52
A bellamontei pályákról további élménybeszámolókat olvashattok ebben a fórumban:
https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=4237

Az olasz terepenkénti fórumok mostantól innen is elérhetők:
https://sielok.hu/Olaszorszag.htm
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
2006.03.10. 14:21
Az ajanlott bolt tenyleg jo, de en a helyedben megneznem az utbaeso Intersportokat vagy Herviseket Ausztriaban is.

Ha Salzburg/Linz fele mentek ott van egy kozvetlenul az autopalya mellett ha jol emlekszem (talan Salzburgban, ha Olaszorszag fele megyunk a bal oldalon van egy nagy bevasarlokozpont, talan tabla is jelzi).

Ha Graz fele mentek, akkor Graznal le kell kanyarodni Bruck fele az A9(vagy 8)-esre es meg az alagut elott ott van jobb oldalon egy nagy bevasarlokozpont. (kb. 5-10 perc kitero az A2-esrol.)

A https://www.intersport.at vagy https://www.hervis.at -n az aktualis akciok is fent vannak altalaban + a boltok is.
Vanyó Miklós
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.03.07. 13:33
Koszi Kori !

Miklós
Kori
15 élménybeszámolót írt
15
19 éve tag
2006.03.06. 12:17
Szia Miklós!
A cavalese-i síboltok elég borsos árakon dolgoznak! Viszont ha átmentek Predazzo Moena felöli végére(kb.10km), akkor ott a Latemarba felinduló kabinos lift alsó állomásánál-közvetlen a bérletpénztár mellett- van egy nagyon jó árú sportbolt!Lehet kapni új és használt léceket is!

Üdv.: Kori
Vanyó Miklós
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.03.06. 12:05
Sziasztok!Cavalesebe megyünk 11-én. Sífelszerelést(Nordica bakancsot elsősorban és Head lécet)is szeretnénk vásárolni, mert úgy hallottuk ilyenkor már jó árak vannak. Ha tud vki egy jó sportboltot, megköszönném az infót !Más : jó most a hó ? Ciao ! Nicola
somikata
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.02.13. 16:06
Obereggenbe nem nehéz eljutni és az az, amit nem is szabad kihagyni (nem az éjszakai sízésre, hanem az obereggeni részre gondolok)! Jó fekete pálya Cavaleseben van egy elég hosszú, ill. a Pampeago-Obereggen találkozásnál -> ehhez csak tányérral lehet feljutni és hosszabb a lift, mint a pálya... elég vicces. Egyébként az egész Val di Fiemme, nem egy nagy szám, sajnos :-( Szombaton jöttem haza. Cavaleseben laktunk. Mondjuk eddig Franciaországba jártunk, de gondoltuk kipróbálunk egy közelebbi terepet! Az a legrosszab, hogy minden reggel és este autózni kell, mert a 140 km pálya nem összefüggő. A legnagyobb rész a Predazzo-Pampeago-Obereggen rész, ami talán a legjobb is. Érdemes Cavaleseben egyszer végigjönni a 13 km-s pályán, de sajna elég lanka, úgyhogy nem egy nagy élmény, bár a közepén van egy elég hosszú erdei rész, fából faragott állatokkal, az jópofa.
Cavaleseben van egy aranyos kis étterem, ahol ott helyben csinálják a sört (birra di Fiemme) és a pincér srác hibátlanul beszél magyarul! A pizza és a profiterol isteni :-)))
Elsőre ennyi, ha van még kérdés szívesen segítek, még elég friss az élmény!
anja
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.02.12. 17:30
Sziasztok!
Mi márciusban megyünk egy hétre Val Di Fiemme-be (Tesero). Ha volt már valaki ott kiváncsi lennék az élményekre, arra hogy mit nem szabad semmiképp kihagyni? Téényleg annyira bonyolult Oberregenbe eljutni, mert az esti sizést szivesen kiprobálnám...És melyek az igazán jó fekete pályák?
Köszi!
munyi
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.02.07. 08:38
üdv mindenkinek!

múlt héten voltunk olaszországba, azon belül is teseroban és pampeagóból mentünk föl minden nap.
a segítségeteket kérem!!!
volt ott egy iszonyatosan helyes liftes fiú, akivel beszélgetésbe is elegyedtem de email címet vagy telefonszámot nem kértem.
hol tudok utána nézni az ott dolgozó lifteseknek????
már mindenhol néztem de sehol sem találtam. :-(
aki bármit is megtud írjon nekem!!!
PLEEEEEEEEEASE
elöre is köszi mindenkinek
somikata
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.02.01. 12:16
Sziasztok,
szombaton (4-én) indulunk egy hétre Val di Fiemme-be. Cavaleseben fogunk lakni. Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e a régióban magyar oktatóról. Előre is köszi a segítséget!
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.11.25. 20:36
Lehet csak en vagyok figyelmetlen de nem talaltam...
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2005.11.25. 10:40
Kattints rá az itt jobbra látható "ha a megszokottnál többre vágysz" hirdetésre. Náluk (is) találsz utat ebbe a régióba.
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.11.24. 16:44
Sziasztok!
Valaki esetleg tudna mondani ebbe a regioba valami szallast, árakat, satuppi...
Ugyanakkor természetesen élménybeszámolók, fényképek is jöhetnek!
Egyszoval minden ami ehhez a reszhez tartozik! :)
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.11.24. 10:48
Sziasztok!
Latom kicsit hanyatlik ez a topic, pedig erdemes beszelgetni errol a helyrol ugy gondolom... Januárban voltam ott, de nagy benyomast tett rám! Esetleg idei ajánlata van-e valéakinek erre a heléyre, vagy tudtok-e valami konkretumot? Elsosorban Bellamonte-Predazzo erdekellne...
Koszi!
Udv!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.