Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

margelio által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (35)Időben csökkenő Időben csökkenő
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.11.19. 20:07
Observer!

Azért majd nem árt figyelni erre az oldalra mielőtt lécekkel elindulsz oda http://www.epleny.hu/ később saját weboldaluk is lesz.
Üdv.Margelio
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.11.19. 16:15
Sziasztok!

Nem nagyon tölt fel senki képet :( Így megint nekem kell :)

Ma kaptam meg a friss képeket a fejlesztésekről és most közzé teszek párat.Hát...?Ahogy én gondolkodok,ha dec.10.-én indul a szezon,akkor az azt jelentené,hogy előtte már jó pár nappal hóágyúzni kellene.Ha jól tudom egy-egy ágyú óránként 50 köbméter havat csinál.(van?) 9db,ha egyszerre működik mind /miért ne működne :) /,akkor egy nap alatt 21600nm-t tudnak behavazni fél méter vastagon ,ami ratrakoltan kb 20-25cm-t jelenteni.Ha azt is jól számoltam ,hogy az eplényi pályák összesen kb.100000nm,így 5 napi folyamatos hóágyúzás kellene a pályák behavazásához.
Persze szurkolok azért hogy addig minden kész legyen,de gondolom nagyon nagy hajrá kell hozzá.
A kiszolgáló épület viszont nagyon látványosan készül. (ami pedig a korábbi hozzászólásokból van)nem nagyon kell félni attól,hogy lefagy a külső pucolás a falról :)) Legalábbis a felső szinten. Nagyon kellett és klassz lesz egy ilyen kiszolgáló épület és a pálya komolyságát is emelni fogja szerintem.
Üdv:Marci
pa1.JPG
pa5.JPG
pa6.JPG
ber1.JPG
ber2.JPG
ber3.JPG
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.11.19. 16:13
Szerintem most ha egy kicsit csúszik is a szezon az időjárás miatt,nem olyan nagy baj.A lényeg,hogy akkor tolodjon ki tavasz felé,hogy a síelhető napok számai meglegyenek és a számítások is bejöjjenek.Persze karácsony környékén mindenképpen legyen hó :)))
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.11.16. 13:39
Sziasztok!

RFV Sípálya Kft!Most aztán igazán nem lehet panasz az időjárásra.Rendeltem Nektek november közepére nyári időjárást,hogy be tudjátok fejezni a munkálatokat :))) Mindent bele dec.10.-ig,aztán mi jövünk :)))
Üdv
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.11.14. 18:34
Sziasztok!
a főoldal azt mutatja ,hogy ma is volt hozzászólás (enyémen kívül :) ) és nekem csak a nov.8.-ai hozzászólás jön be utolsónak.Nektek is?
fo1.JPG
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.10.31. 20:49
Szia Rossi!

Köszi a képeket :)

boat54 a te képeidet is várjuk :)

Üdv.Margelio
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.10.30. 18:53
Sziasztok!

Rossi,vagy "bárki". Túl telhetettlen lennék,ha azt kérném,hogy az épülő kiszolgáló épületről is tegyetek fel képeket? azért köszi! Margelio
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.10.27. 10:24
Sziasztok!

Kb.40 nappal ezelőtt voltam ott megnézni az építkezést és az ott készült képekből teszek fel párat ízelítőül.
Üdv.Margelio
1.also-allomas-kiszolgalo-epulete.JPG
2.epul-az-also-alomas.JPG
3.uj-also-lifthez-vezeto--enyhe-lejtesu-palya.JPG
5.uj-viztarozo.JPG
6.masodik-negyuleses-lift-felso-allomasa.JPG
4.felso-beerkezo-allomas.JPG
7.masodik-negyuleses-lift-also-indulo-allomasakiszolgalo-epulete.JPG
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.10.25. 17:30
Szia ROSSI!

Esetleg lenne pár fotód a szombati eplényi kirándulásod alkalmával készült képekből?Tehetnél fel párat erre az oldalra ,mert szívesen megnéznénk a munkálatokat.
Köszi és Üdv:Margelio
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.10.22. 23:10
Sziasztok!

Lenne két kérdésem:elindult az 1-es pálya aljánál a 470Nm-es kiszolgáló épület építése?Idén megvalósul a mágneskártyás beléptető rendszer?
Üdv:Margelio
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.10.14. 08:29
Sziasztok!

Szerintem valami olyasmi név kellene ami utal a helyére ,tartalmára és érdekes,figyelemfelkeltő.

A https://www.eplenyisikatlan.hu

https://www.eplenyikatlansi.hu

https://www.eplenyikatlan.hu

Én ilyesmire gondoltam :)

Üdv:Margelio

margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.10.12. 08:38
Sziasztok!

A első tányéros lift felső beérkező állomásánál és a második tányéros lift induló állomása között terveztek valamiféle földmunkát,pálya kiigazítást?Arra gondolok,hogy nagyon csekély kis földmunkával meg lehetne csinálni,hogy ne kelljen átlépegetni a második lifthez,hanem egyszerűen odacsúszni.(talán egy,másfél méter lehet a szintkülönbség?!)
/2.kép letöltött kép/
Üdv.Margelio
elso-tanyeros-erkezo-allomasa.JPG
2.tanyeros-indulo-allomasa.JPG
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.10.08. 21:33
Sziasztok!

Szombaton megint eljutottunk Eplénybe és újabb infókat szereztünk az építkezésről.Sőt, sikerült elsőkézből szerzett információkhoz jutni.
Az építkezés "gőzerővel"folyik és minden remény szerint idén már megvalósulnak a fejlesztésben leírt dolgok.Még annál is több, mint amit idénre terveztek,mert elkészül a második ütemre tervezett sípálya is.Természetesen végigjártuk az építkezést és nagyon sok fotót készítettünk ott (kivéve a régi kék pálya új összekötő részét).
A képeken jól látszik a pályákon folyó munka,habár technikai okok miatt kis méretben és nagyobb tömörítéssel töltöm fel a képeket.
1-a-regi-piros-palya-az-arokkal.JPG
2-tanyeros-felvono-2.szakasza-az-arokkal.JPG
3-tanyeros-felvono-felso-szakasza-a-kiszelesitessel..JPG
4-a-tanyeros-felvono-felso-kiszelesitett-reszevel.JPG
5-a-regi-piros-palya-felso-indulo-szakasza-az-arokkal.JPG
6-a-felso-fo-kozponti-resz-az-uj-palya-es-a-regi-osszekoto-kiszelesitett-indulo-szakaszaval.JPG
7-a-csovek.JPG
8-az-uj-palya-felso-resze-hatterben-Olaszfaluval.JPG
9-az-uj-5-os-palya.JPG
10-a-kiszelesitett-osszekoto-es-az-5-os-palya-elagazasa.JPG
11-a-terkep.JPG
12-5-os-palya-felso-resze.JPG
13-5-os-palya-kicsivel-lejjebb.JPG
14-az-5-os-palyatol-atvezeto-arok-a-regi-kek-fele.JPG
15-5-os-palya-ahol-elkanyarodik-a-fekete-fele.JPG
16-folyik-a-munka-az-5-os-palyan.JPG
17-vizcso-es-kabel-fektetes-a-tonal.JPG
18-ugyanez-a-toval.JPG
19-a-regi-fekete-palya-alja-a-keszulo-uj-csakanyos-utjaval.JPG
20-ugyanottde-muar-a-fektetett-csovekkel.JPG
21-az-uj-csakanyos-nyomvonala.JPG
22-a-tablatol-indul-az-uj-csakanyos.JPG
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.09.20. 15:46
Sziasztok!

Sajnos nem nagyon gyülnek itt a képek a pályáról.Addig is még valaki nem tud újabb képeket feltenni,teszek fel párat a 10 nappal ezelőtti képeimből.örülnék,ha már olyan képeket is látnák,hogy dolgoznak a gépek.
Margelio
2.tanyeros-lift-beerkezo-resze.JPG
2.tanyeros-lift-beerkezo-resze-II.JPG
ahol-az-uj-csakanyos-feljon.JPG
az-uj-palya-felul-a-regi-kek-keresztezi.JPG
az-uj-palya-elagazasa.JPG
az-uj-palya-jobboldali-elagazasa.JPG
fekete-palya-felso-resze.JPG
fekete-palya-meredeksege-a-felso-reszen.JPG
uj-palya-1..JPG
uj-palya-talalkozasa-a-regi-pirossal.JPG
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
18 éve tag
2006.09.14. 23:46
Sziasztok!

Ha valakinek még lenne pár fotó az eplényi fejlesztésekről igazán tehetne fel belőle erre az oldalra.
Az sem lenne rossz,ha egy eplényi síelést kedvelő iskolás egy kis weboldalfejlesztési gyakorlat gyanánt folyamatosan hírt adna írásban-képekkel a fejlesztésről,mint ahogy a mönickirheni fejlesztésekkel teszik.
DSCF0350.JPG
DSCF0401.JPG
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.