Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

alois által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
alois
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
Topik: Donovaly
2021.12.11. 08:54
Sziasztok nem tudja valaki,hogy Donovalyra kell-e védettségi igazolvány vagy elég a negatív teszt ?
alois
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2013.07.23. 18:48
Sziasztok !

Egy hosszu hétvégére mennék csuszni Hintertuxra ha érdekel valakit keressen.Időpont még nics fix.
Üdv:MB
alois
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2008.12.02. 15:08
Sziasztok !
Nem tudaja valaki milyen a hohelyzet Semmering-Hirschenkogeln-en holnap mennenk csuszni eggyet erdemes neki indulni ???

elore is koszi:alois
alois
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
Topik: Donovaly
2008.11.29. 05:47
Szaisztok !

Szerdán szeretnénk menni a Donovalyra megtudná valaki mondani,hogy mennek-e a felvonok (negyüléses) hétköznap is ???
Előre is köszi.
alois
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2005.08.27. 14:39
Sziasztok !
Mivel mar nagyon varom a havat elekezdtem mar nezegetni ezt a lapot,es akkor jottem ra ,hogy vmikor az ev elejen nyitottam ezt a forumot.Hat most valaszolok az alltalam feltett kerdesre hatha erdekel valakit.Szoval Bohinj olyan mint egy kis ekszer doboz.Mi a Vogelra jartunk sielni nekem (az en tudasszintemhez merten )nagyon tetszettek a palyak a kiszolgalassal is megvoltam elegedve es az arak is aranyban vannak a szolgaltatassal.Maga szallas is szuper volt csak egy kicsit messze a palyatol kb. 3 km.Szoval erre az idenyre is jo szivvel merem mindenkinek ajanlani.Addig is varjuk a havat. Udv mindenkinek ! alois
alois
7 élménybeszámolót írt
7
19 éve tag
2004.11.21. 09:27
Sziasztok !

Ha tudtok valami közelebbi infot (melyik pályát érdemes használni,érdemes - e elmenni távolabb lévő pályákra stb.)megköszönném ha megosztanátok velem még nem voltam Szlovéniában.

Köszi : Alois
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.