Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

t-gabor84 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2011.09.28. 04:21
Sziasztok,


Avoriazba mennenk janaur elejen sielni. Soha nem voltam meg itt, valakinek van valami informacioja a sitereprol? Svajci vagy a francia oldalon kezeltebbek jobban a palyak? Melyik reszen erdemes tobb idot eltolteni? Mennyire hobiztosak az alacsonyabban fekvo reszek? Sieltem mar (Pul St. Vincent,Les Orres, Alpe D'Huezben, La Grave, Les 2 Alpes, Tignes, La Plagne, Les Menueres). Bar a 650 km sipalya magaert beszel. Remelem hasonlo vagy jobb lesz mint az eddigi sieleseim.

Elore is koszonom a visszajelzeseket, aki mar megtapasztalta milyen a Mont Blanc labanal es ket orszag hataran sielni.
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2009.01.01. 14:48
Mar 2szer sieltem Alpe D Huezben, a helyszin nagyon valtozatos kezdo palyatol a fekete palyaig minden van. Mindenki megtalalja a szamara a legalkalmasabb palyakat. Mid a ketszer Oz ban laktunk. Ha megfelelo menyisegu ho van akkor az apartmanig haza lehet csuszni, nem kell buszozni. Az hogy az ejszakai sielesre hogy lehet atmenni a Alpe D Huezbe ez jo kerdes, en sosem sieltem este ezen a helyszinen. Ha viszont egesz nap sielsz nincs is szukseg egy ejszakai sielesre, ugy is elfaradsz addigra.
Remelem tudtam egy keveset segiteni,

Jo sielest, utazast.
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.12.18. 19:04
Koszinom a sok infot, ugy latom akkor mi eleg dragan megyunk ugyan oda. Mi 270 eurot fizetunk a szallasert es a siberletert. Bella Plagnen lesz a szallasunk. Az utazas koltsege meg 26000Ft lesz. Ugyhogy ez egy kicsivel dragabb, igaz a tarsasag nagy reszet tobb eve ismerem, igy a hangulattal nem lesz gond. Csak lehetett volna kb 10000 ft tal olcsobb.

Mindenkinek jo sielest jo szorakozast. Kar hogy itthon mar a telhez a ho nem tarsul.
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.12.01. 18:23
Sziasztok,

Iden valaki megy La Plagne ba, nem kecskemeti srac szervezesevel? Ha valaki megy es arat tudna irni erdekelne hogy mas mennyiert szervezne januar 30- feb 8 ai idopontban.

Koszi egy sielo
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.01.10. 09:30
Mi busszal megyünk, nem tudom hogy az előnyt jelent e, olcsóbb e. Fejenként 240 eurót kellett befizetni síbérletre és a szállásra, valamint 24000Ft ot az utazásra. Nagyon jo hoviszonyok lesznek, szinte minden nap esik sikebb nagyobb mennyiségű hó. Már nagyon várom hogy ott legyek.
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.01.07. 15:00
Szia kesi84, Az ügy érdekében annyit tudok tenni, hogy a szervező telefonszámát megadom, és őt kérdezd meg. A szervező Rácz István, Kecskemét, 06-209954819 a mobil száma. Én már 5-ik alkalommal megyek az ő szervezésében sielni. Voltam mar elöször Szlovéniábnan, majd utana csak Franciaországban Les 2 Alpes Pul St. Vincent és majd 2* Alpe D Huez most meg Tignes ahogy írtam is. A szervezőt az iwiw-en is megtalálod Rácz István (gleccserpisti) néven.
Remélem tudtam segíteni. Szia
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.01.06. 19:56
van valakinek vmilyen informacioja Tignesrol? Milyen a palya? A ho helyzet milyen?
Mi januar 25 indulunk Tignesbe, ezert erdeklodok.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.