Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

t-gabor84 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2011.09.28. 04:21
Sziasztok,


Avoriazba mennenk janaur elejen sielni. Soha nem voltam meg itt, valakinek van valami informacioja a sitereprol? Svajci vagy a francia oldalon kezeltebbek jobban a palyak? Melyik reszen erdemes tobb idot eltolteni? Mennyire hobiztosak az alacsonyabban fekvo reszek? Sieltem mar (Pul St. Vincent,Les Orres, Alpe D'Huezben, La Grave, Les 2 Alpes, Tignes, La Plagne, Les Menueres). Bar a 650 km sipalya magaert beszel. Remelem hasonlo vagy jobb lesz mint az eddigi sieleseim.

Elore is koszonom a visszajelzeseket, aki mar megtapasztalta milyen a Mont Blanc labanal es ket orszag hataran sielni.
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2009.01.01. 14:48
Mar 2szer sieltem Alpe D Huezben, a helyszin nagyon valtozatos kezdo palyatol a fekete palyaig minden van. Mindenki megtalalja a szamara a legalkalmasabb palyakat. Mid a ketszer Oz ban laktunk. Ha megfelelo menyisegu ho van akkor az apartmanig haza lehet csuszni, nem kell buszozni. Az hogy az ejszakai sielesre hogy lehet atmenni a Alpe D Huezbe ez jo kerdes, en sosem sieltem este ezen a helyszinen. Ha viszont egesz nap sielsz nincs is szukseg egy ejszakai sielesre, ugy is elfaradsz addigra.
Remelem tudtam egy keveset segiteni,

Jo sielest, utazast.
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.12.18. 19:04
Koszinom a sok infot, ugy latom akkor mi eleg dragan megyunk ugyan oda. Mi 270 eurot fizetunk a szallasert es a siberletert. Bella Plagnen lesz a szallasunk. Az utazas koltsege meg 26000Ft lesz. Ugyhogy ez egy kicsivel dragabb, igaz a tarsasag nagy reszet tobb eve ismerem, igy a hangulattal nem lesz gond. Csak lehetett volna kb 10000 ft tal olcsobb.

Mindenkinek jo sielest jo szorakozast. Kar hogy itthon mar a telhez a ho nem tarsul.
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.12.01. 18:23
Sziasztok,

Iden valaki megy La Plagne ba, nem kecskemeti srac szervezesevel? Ha valaki megy es arat tudna irni erdekelne hogy mas mennyiert szervezne januar 30- feb 8 ai idopontban.

Koszi egy sielo
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.01.10. 09:30
Mi busszal megyünk, nem tudom hogy az előnyt jelent e, olcsóbb e. Fejenként 240 eurót kellett befizetni síbérletre és a szállásra, valamint 24000Ft ot az utazásra. Nagyon jo hoviszonyok lesznek, szinte minden nap esik sikebb nagyobb mennyiségű hó. Már nagyon várom hogy ott legyek.
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.01.07. 15:00
Szia kesi84, Az ügy érdekében annyit tudok tenni, hogy a szervező telefonszámát megadom, és őt kérdezd meg. A szervező Rácz István, Kecskemét, 06-209954819 a mobil száma. Én már 5-ik alkalommal megyek az ő szervezésében sielni. Voltam mar elöször Szlovéniábnan, majd utana csak Franciaországban Les 2 Alpes Pul St. Vincent és majd 2* Alpe D Huez most meg Tignes ahogy írtam is. A szervezőt az iwiw-en is megtalálod Rácz István (gleccserpisti) néven.
Remélem tudtam segíteni. Szia
t-gabor84
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.01.06. 19:56
van valakinek vmilyen informacioja Tignesrol? Milyen a palya? A ho helyzet milyen?
Mi januar 25 indulunk Tignesbe, ezert erdeklodok.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.