Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Beczpeti által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
Beczpeti
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2012.03.05. 22:52
Köszi,azt írják,hogy van!
Na majd holnap meglátjuk!!!
Előzmény: (Szab 136585)
Beczpeti
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2012.03.05. 20:55
A webcameran nem látszik,hogy a villanyfényes síelés van-e?
Nincs valamilyen infótok?
Beczpeti
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2012.01.13. 13:47
Tegnap barátaimmal Stuhlecken síeltünk.Ragyogó idő,kevés ember,pazar pályák!Négy után átmentünk Hirschenkogelre,egy jó vacsora után újra lécre álltunk,és irány a Varázshegy.Aki még nem próbálta,az nem tudja mit veszít!Fantasztikusat síeltünk villanyfénynél,ragyogóan előkészített pályákon!
Beczpeti
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2008.03.27. 16:43
Helló Mindenki!
Tegnap sieltünk Semmering-Stuleck-en.Az utak a hóesés ellenére jól járhatók még nyári gumival is!Fent a hegyen folyamatos hóesés,hószállingózás,és min. 2-4 fokban jókat siklottunk.Délutánra kissé nehéz lett a hó,dehát mindjárt április van!Sajnos a jövő héten bezárnak!
Szezonzárásnak kiváló volt a ternapi sielésünk!
Remélem ilyen hóval talélkozunk majd novemberben!
Mindenkinek jó nyaralást!!!!!!!!!!!!!!!
Beczpeti
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2008.01.12. 18:18
Ma voltunk először ezen a pályán,és hatalmasat csalódtunk KELLEMESEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hazai viszonyokhoz képest(hegy magasságra godolok) 5 csillagos az osztályzat!
Bónusz is járna,ha meg tudnák oldani a felvonók alatti terület egyengetését.Tudom nem tud a gép mindenhol elmenni,de talán van más módszer is!
Kéri erővel ma is megpróbálták a havat pótolni,a gödröket betemetni,de ez igy csak jószándékú igyekezet maradt!Ennek ellenére jól éreztük magunkat,és mindenkinek ajánlom látogasson el Eplénybe!
Beczpeti
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2007.11.15. 15:21
Igen, a parlolónál az étterem mellett!
Beczpeti
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2007.11.13. 16:08
Sajnos egyiksem az.A Margaretre emlékeztem és meg is találtam.
Klaci!
Amit én keresek az a Margaret fölött van ,és a csáklyás felvonó felé néz a szálloda.De jó lenne ha eszedbe jutna!
Előre is kösz a segítséget!
Beczpeti
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2007.11.13. 16:02
Köszi Klaci!
Valóban igazad van,amit én keresek az is pályaszállás,hiszen besielhetek a recepcióra!Mindjárt megnézem a neten.
Mégegyszer kösz.Peti
Beczpeti
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2007.11.11. 21:40
Hali!

Segítséget szeretnék kérni egy szállodával kapcsolatban!
Ez a szálloda Zell an See-ben,a Schmittenhöheban alsó állomásánál lévő csákjályás felvonó kb.felénél található.Nagyon hangulatos kis hely,mondjuk kis jóakarattal,pályaszállás.Sajnos sehol nem találom az elérhetőségét,ha valaki emélkszik rá,legyen szíves jelezzen!

Előre is kösz,és jó sielést mindenkinek!!!!!!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.