Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

PZS által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
PZS
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
Topik: Rogla
2016.03.10. 14:11
Most jöttünk haza Rogláról és csak jókat tudok mondani. Nagyon jó minőségű a hó és rengeteg. Igazi téli hangulatot áraszt a gyönyörű környezet. Minden pálya nyitva volt, amikor ott voltunk.
A lifteknél 1 percnél tovább sosem kellett várni.
Nekem legjobban a 7-es, 8-as piros ( itt általában 5 ember / pálya népsűrűség volt) és a Jurgovo piros pályák tetszettek.


A hüttékben nagyon barátságosak, gyors a kiszolgálás, az árak elfogadhatóak. Napi leves: 2,5 EUR, egy tartalmas babgulyás, vagy babos káposzta 5-6 EUR. Cevap 8 EUR, Rántott sajt, sült krumpli 7-8 EUR. 2 dl üditő: 2 EUR Tea 2,5 EUR.

Kicsit meglepett, hogy kevés friss fórumbejegyzés van a síterületről, mert rengeteg magyar van a pályákon.
PZS
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2011.02.19. 08:32
Szia!

1-es pályán jég nem volt, csak a középső, teljesen vízszintes átkötő részen, de ott abszolút nem zavaró.
A pirosakat nem tudom, de nem tűntek rossznak. Szépen jöttek le rajtuk az emberek. Nem láttam "csúszni vagy nem csúszni"
arcokat a pálya szélén remegő lábbal.
PZS
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2011.02.18. 11:53
Sziasztok!

Most jöttünk haza Semmeringről. Stuhleck és Hirschenkogel kék pályáit koptattuk egy napos Mariazell-i kitérővel.

Mivel a pályákról már mindent leírtak, a most indulóknak talán egy kis friss helyzetjelentés jól jön.

Stuhleck pályái tényleg nem rosszak, de az időjárás bizony most nagyon betett nekik. Az alsóbb pályákról mindenki a felsőbb régiókba menekül, ami irdatlan tumultust eredményez ott. Aki kezdő, tényleg ne menjen most, mert örökre elmegy a kedve a síeléstől. A felső 1-esen még vannak szép, nem olvadt havas részek, de az alap sok helyen jeges. Az 1A olyan jeges, buckás, hogy élvezhetetlen.
A 2-es pálya néha tiszta latyakos hó volt, és máskor egy kicsit kellemesebb.


Mi a tömeg elől menekülve mentünk át a közeli Hirschenkogelre, ami barátságosabbnak és kevésbé nyomasztónak tűnt, és a hóminőség a legalsó részt kivéve ( ahol a pályák összeérnek ), sokkal jobb volt.
Itt viszont tegnap a kékek közül csak az 1-es pálya üzemelt.

Sok havat a most indulóknak!
PZS
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2007.01.22. 23:20
Sziasztok!

Múlt hét végén jöttem haza és a következő tapasztalataim vannak: 2000 m. alatt tiszta hókása volt a pálya, felette teljesen jó. Bár amint Orcieres adatlapján látom ( a skifrance.fr-on ), 8-i ottlétünkkor esett utoljára a hó.
Szórakozási lehetőség tényleg nem sok. Viszont van egy jó vietnami étterem, ahova este 10-kor belépve a tulajok vacsoráját megzavarva estünk be ( csak ők voltak az étteremben), minek hatására berendelték a szakácsot és igen jó kajákat rittyentett nekünk.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.