Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

prot által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (19)Időben csökkenő Időben csökkenő
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2009.02.16. 09:41
Geri0421: Ha valami rossz volt es ezt valaki tenyszeruen leirja, akkor szerintem teljesen irrelevans a kerdesed, mert itt nem az eletfilozofiankrol teszunk kijelenteseket, hanem egy adott utazasi irodarol es annak teljesitmenyerol.
Ettol fuggetlenul szivesen valaszolok: igen, altalaban a pozitivumokat keresem, ezert sajnaltam, hogy a szervezesben nem talaltam ilyet, noha az ido es a tarsasag nagyon jo volt, de ehhez ugye semmi koze az utazasi irodanak :)
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2009.02.11. 17:52
Nem pontosan ertem, hogy a kettovel elottem hozzaszolo mitol volt elegedett, amikor Buakaw pontosan leirta, hogy min mentunk keresztul a szervezok miatt. Odafele es visszafele is megszivattak minket, orakat kellett alldogalni, egy darab budos es koszos wc volt a szallas recepciojanal, erre jutottunk vagy harmincan. Kifele menet elobb ert oda a busz, hazafele menet negy orat kesett, de azert megallt, hogy kirakja a csoport masik felet vasarolni, mielott ertunk jott volna, biztos ugy ereztek, sok a szabadido. Mindezt odafele megtagadtak, amikor mi kertuk, pedig lett volna ido boven, hogy ne orakkal a recepcio nyitasa elott erkezzunk meg...
Osszefoglalva: rossz szervezes, pofatlan buszsoforok es azota sem kert elnezest senki a tortentekert, mintha a penzunkert termeszetes lenne, hogy ez jar.
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
Topik: Spyder
2007.01.05. 00:43
Megneztem, koszi.
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2007.01.05. 00:41
ntamas81: ha ilyen kategoriaju lecet szeretnel venni (Fischer Race SC), akkor nem venned meg esetleg, amit en hirdetek? :) Az egy BLIZZARD SIGMA SLR IQ es 2007-es modell. Legalabb olyan komoly, mint a Race SC es a kotese jobb is, mint az FS10. Ha esetleg erdekel, irj, biztos megegyezunk ;)
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
Topik: Spyder
2006.12.24. 18:37
Mi van ott?
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.12.23. 14:36
Az altalad emlitett problemara (miszerint nincs tobb lece egy embernek) a Rossignol csinalt egy erdekes megoldast, ugy hivjak a lecet, hogy Radical Mutix. Kivancsi vagyok, mennyire mukodik. Valaki probalta mar? Mert en fogtam a kezemben es elegge bizonytalanul rogzitett kis muanyagdarabok voltak, kivancsi vagyok, hogy viselkedhet a palyan...
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.12.14. 22:08
Santa Claus: nem ertek egyet veled. Szerintem el kell donteni melyik a szamodra legjobb, leginkabb megfelelo felszereles es megkeresni, hogy melyik megbizhato forrasbol tudod a legolcsobban megvenni. Abszolut nem tartom szanalmasnak, ha valakinek szamit huszezer forint es esetleg ezert utanajar a dolognak. En batran allithatom, hogy az osszes felszerelesemet (legjobb tudasom szerint) a leheto legolcsobban vettem meg, megis ugyanugy orulok nekik, mintha az elso helyrol hazavittem volna.
Most ugy az erdekesseg kedveert osszeadtam a silec+sicipo+siruha arait. Ezek bolti arait szamolva 580 ezer forint ertekben vasarolhattam volna, de mindezt megusztam kb. 360 ezer forintbol. Ez azt jelenti, hogy 220 ezer forintot sporoltam es nem erzem magam szanalmasnak ettol es szerintem mas se tegye. Par het utanajaras megert ennyit.
Persze a lenyeget kihagytam: reszben egyetertek veled, hiszen nem az ar alapjan kell valasztani, de ha mar valasztottal, utana erdemes megkeresni a legjobb arat szerintem, ahogy fent is irtam!
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.12.12. 17:21
Bocs, ne haragudj, elfelejtettem alairni... Irtam neked e-mailt, udv: Tamas
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.12.12. 11:36
skioutlet: Csak azert kerdeztem, hogy tenyleg te vagy-e, mert sejtettem. Tok jo :) Egyebkent a te kerdesedre valaszul: igen. Es megegy kerdes: van neketek abbol a fekete, limitalt explosivbol?
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.12.10. 00:13
Peti87: en nem uzletbol vagyok, csak hoztam ket lecet Nemetorszagbol, ha mar ott voltam. Gondoltam lesz par sibarat, aki szeretne 2/3 aron kivalo cucchoz jutni :) Szoval ha az emlitett lec erdekel, jelezz vissza. Megnezni meg tudod a neten, de multkor a K2-ben is lattam meg egy darabot kirakva. Uj, csomagolt egyebkent a lec.
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.12.08. 21:36
Ha maradnal a palyan es egy nagyon jo SL lecet szeretnel, akkor a Blizzard Sigma SLR IQ Magnesium-ot jo szivvel tudom ajanlani. Ebbol veletlenul pont van egy a te meretedben, ujonnan, ket ev garanciaval, 150 helyett 100-ert (es termeszetesen 2007-es modell) :) Ezzel bizony az Atomic SL9-hez hasonloan jol belejohetnel a carvingolasba, felteve ha maradsz a kisebb iveknel (a leiras alapjan gyanitom, hogy nem GS-ben utazol...).
ps.: skioutlet: Gyula, te irsz szemelyesen vagy van erre valaki rendszeresitve? :)
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.12.05. 16:39
Feltetelezem, hogy nem ok gyartjak. Vannak Volkl, Nordica, Fischer, Atomic, Dynastar stb. ruhazati termekek is, nem hiszem, hogy mind epitett egy ruhagyarat/varrodat is. Raadasul eleg olcsok es minosegi cuccok, nekem szimpatikusak.
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.12.05. 08:52
Tenyleg nem rosszak, a cross 10.000 mm-ig, a pro 20.000 mm-ig vizallo, kellemes anyagokbol vannak, jol neznek ki es mindent tudnak, amit a nagyok. A cross-ok jo aron vannak a K2-nel, ha kellene pro, en szerzek neked :)
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.11.30. 19:42
SLSkier: teljesen igazad van. En most is azt mondom, hogy mindenkinek mas passzol, en az egeszet annak kapcsan irtam, hogy valaki jelezte, hogy gondjai vannak a vekony labaval es a szeles cipokkel, amire nekem a Lange volt a tokeletes megoldas. Egyebkent en ezert is nem mentem bele reszletekbe, mert itt par mondatban nehez osszefoglalni, hogy mibol milyen szeria van, melyik milyen kemeny, szeles stb., de en ugy vettem eszre, hogy a Lange minden kategoriaban keskenyebb az atlagnal. Persze ettol meg a Lange csak az en szivem csucske, talan azert is, mert mi azt kaptuk anno ingyen es megszoktam, utana mikor mar magamnak kellett venni es szamitott az ar, nagy visszalepes volt a Nordica, vagy legalabbis nekem annak tunt. Most, hogy megint nem a penzen mulik es megint Langem van, most boldog vagyok vele, akarcsak te az Atomic-kal :)
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
Topik: Spyder
2006.11.30. 19:07
Stani: tudom sajnos, igazabol ez a nagy baj, de ezzel nem tudunk mit csinalni. Helytelen dolog szerintem egy 5 ezres dzsekiert kiadni 25 ezer forintot, amikor tenyleg ott az a sok jo termek. Ennyit nem er a latszat... Inkabb ezek az emberek sznobok, mikozben nekem mondjak, hogy az vagyok, csak mert en igazi spyderben sielek :(
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.11.30. 19:03
SLSkier: valoban nem ismerem, eppen ezert mondtam, hogy a fenti megallapitasok az en labamra vonatkoznak. Termeszetesen Nordicabol es Atomicbol is a comp 120-nak megfelelo kemeny es keskeny bakancsokat probaltam, nekem megis mind szeles volt. Azt kulon koszonom, hogy elmondtad, hogy a versenycipok keskenyebbek, bar ezt az alatt a rovidke ido alatt, amig magam is versenyeztem, azert megfigyeltem :) Nem tudom, hogy lehet feluletesen megallapitani azt pl., hogy egy dobermann vagy atomic versenycipo az en labamon rosszabb, mint a lange...
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.11.30. 00:04
Sziasztok!

Peter64, neked azt javasolnam, hogy nezz meg par lange bakancsot. Azon tul, hogy a vilag legjobb cipoi, szerencsere vekony labuakra keszulnek, nem olyan tenyeres-talpas fritzekre, mint az atomic-ok pl. Ha nagyon ugyes vagy es versenykategoriabol valasztanal, ott van low fit, ami tovabbi centimeterekkel szukebb a medium fitnel, de mar abba se konnyu belebujni. En egy comp 120-at hasznalok, ennel jobb cipo szerintem nincs, persze a comp 130-tol felfele talalhato cipok kivetelek, de azokat mar hetkoznapi sieleshez tulzasnak erzem. Fontos, hogy mindez csak az en szubjektiv velemenyem, es a vekony labfelepitesem miatt ervenyes (bar azert altalaban akiket ismertem versenyzoket, civilben ok is mind lange-val mentek).
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.11.29. 23:54
Sziasztok, en csak az eredeti kerdesre valaszolnek. Egy helyen talalkoztam eddig ilyen public fotocellaval, ott 95 korul mert, de direkt ki volt alakitva egy sanc a gyorsulashoz.
prot
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
Topik: Spyder
2006.11.29. 23:49
Sziasztok, en mar leirtam egy masik topicban a velemenyem, le is ugattak erte, de megprobalkozom most itt is :) En azt mondom, hogy vannak kivalo gyartok, amik spyderhez hasonlo minoseget tudnak spyder hamisitvany arban. Nyilvan a spyder ill. a masik nagy kedvencem, az anzibesson mindig jobb lesz (ahogy valaki irta is, erezhetoen jobb, kulonleges anyagok, leveheto ujjak, nagyon cool design stb.), de onmagaban, ha csak az anyagminoseget nezzuk, nem erik meg a tobbletet. Tavaly pl. vettem a hervisben egy spyderre megszolalasig hasonlo kabatot (a benger koppintotta le, ami nem teljesen rossz marka), leveheto ujjal, minden reszlet profin kidolgozva, csak az anyaga gyengebb kicsit, de gond nem volt vele es asszem 40-re volt learazva. Osszefoglalva annyit szeretnek mondani, hogy szerintem egy anzi vagy egy spyder minden penzt meger, de onmagaban a latszatert tizezreket adni nagy butasag, amikor ugyanannyiert mas markanevvel ellatva kivalo minosegu, nem hamis kabatokat is lehet venni.

ps: Kerdezte valaki, hogy honnan lehet felismerni a hamisitvanyt. Ha van ra igeny, szivesen felrakok az en spyder ruham cimkeirol, fontosabb reszleteirol kepet, ha az segit.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.