Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

atomkukacz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
atomkukacz
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.11.22. 12:42
Hali Bikeman! En a tavaly voltam Strajan snowboardozni, nekem nagyon tetszett. Ha joltudom nem lehet vasarolni berletet a felvonohoz. Jegyeket kell valts. minden jeggyel 1szer mehetsz fel(1 jegy ara 2007-2008 telen 3 lej volt- ami kb 200FT). Ha jolemlekszem 5 vagy 6 palya van, amibol 2 van kivilagitva, az egyik egy kisebb kezdopalya, a masik pedig a 3-as palya az ha joltudom piros. Autoval is fellehet menni, szoktak tisztitani az utat felig. Bar nem a legjobban, en interneten kerestem valakit aki avval foglalkozik, hogy a sieloket viszi fel jeep-el, vele garantaltan nem akadsz el a hoba..(jo kis kocsija van, meselte, hogy 1szer felment telen az 5os sipalya legtetejebe az autoval)- szallas a legolcsobb, ha kis fahazikoba laksz, en is abba laktam, 45 lejt fizettem 1 ejszakara, volt 1 kis konyha furdoszoba 1 kis eloszoba ahova lecuccolhatsz mikor jossz a palyarol, futes faval, melegviz..
-menyibe kerül egy egésznapos jegy felnőteknek és gyerekeknek (van-e lehetőség félnapos vagy "pontos" jegyek vásárlására?
-ha nem érek oda péntek 16-ig (és kocsival sem lehet felmenni?) akkor hogyan jutok fel?
-tud-e valaki itt pálya szállást ajánlani?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.