Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

beanco által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (38)Időben csökkenő Időben csökkenő
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.04.28. 18:22
Kreisban meg jo a ho?

Milyen mesze is az Graztol?

Lehet hogy Vasarnap kell Graz utani Edelscrhottba mennem.... nem lehet onnan olyan mesze a Kreis... hatha ....

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.04.28. 07:55
nos, milyen volt a vasarnapi tura?

kepek?????

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.04.27. 10:50
en sem tudtam ma menni, marad a 4 napos hetvege,,, ho biztos lesz, csak nem tudom meg hogy az aszony elenged, mindig van valami itthoni dolgot ami utkozik a sielessel...

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.04.17. 18:14
judenburg tudom hol van, illetve sieltem lachtalon...

csak mos taz a kerdes hogy meddig van ott ho es megeri egy napra menni... vagy ott aludni valahol es 2 napo siturazni.

tudsz valamilyen link a helyrol/hegyrol?

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.03.25. 21:26
Staninak adok igazat...

az OeAV a legjobb!
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
Topik: Lachtal
2008.03.25. 09:55
gondold bele, vilagszerte igy cisnaljak,, Utahban laktam gyerekkoromban, ott Snowbird volt juniusban nyitva, fejebb a hegyen van Alta, tobb ho, jo ho, jobb palyak, kedvesebb emberek, kevesebb turista, de megis majus eleje korul zarnak mindenevben, egyszeruen nem mennek az emberek fel sileni mar aprilistol. kerteszkednek, pecaznak, brigaznak, stb stb stb, de ez nem baj mert ha ho van oda fenn, akor sielni lehet, lift nem kell hoza!!! mindig mondom en ugyanugy elvezem a felfele fokazast mint a lesielest!!!

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.03.25. 09:49
Skioutlet,

mert pont Certovicabol indulsz?

Es tovabbra kerdezem hogy ha ti fent vagyok a chatanal a gyomber alat, merre mentek fel a csucsra???

es hogy aprilis vege fele meg lesz ho az jo mert talan akor mart meggyogyul a terdem es fel tudok menni en is iden!!!

Ticsor, mindig irhatsz kiralyhegyrol... kepekt is tehestz fel!!!

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.03.24. 18:55
fel a gyomberre jo parszor at kel lkelni a patakon, ez meg bevolt vagyfa??

En eddig csak gyalogason voltam arra, es fent a haznal, a Gen. Stefanka, vagymitduomen, neztem a gyomber csucsat, szep... de ott hol sielsz? mesz a turistauton a csucsalatt, aztan fel a hagonal, vagy a haztol egyseruen vel fele mesz a szelen es lecsuszol kozepen?

en nagyon szeretnek ki menni, akar egy napra meg iden...

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.21. 20:48
vegul is 4 agy kell, a tobbi csak korites... menjetek es erezetek jol magatokat.

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.16. 17:01
en tuvel es egy darab anyaggal oldonam meg.

Eddig 5 si kabatot, 3 sinadragot es egyebbket varrtam es nem ertek a varrasahoz, de nem bonyolut dolog...

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
Topik: Lachtal
2008.01.12. 14:19
persze hogy lehet deszkaval kezdenni!!!

de ennek semmi koze Lachtalhoz!

Mondjuk en nagyon unalmasnak tartom a snowboard, a telemark sokkal izgalmasabb, es ezzel is lehet kezdeni..

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.11. 20:08
en is szeretnek tobbet tudni a deverseri bulirol.


a fokaval kapcsa, ujat lehet venni mountexban... viszont ez draga lenne.

DE nem kell duplan venni!!!! veszel egy hoszat, es felbe vagod, hoszan.... igy ket hoszu, vekony fokad marad.... nem a legjobb de mukodoik a telemarktips.com forumon tobbszor olvastam.

ott azt is olvastam hogy sokkal rovide fokaval lehet maszni mint a teljes hosz de ez nehezebb mint a fenti megoldas.

nekem egyebbkent egy tobbeves foka van amit kaptam, tul rovid a leccemhez es nem volt kapcs (nem tudom magyarul hogy mondjak azt a bigyo mivel rogzited a lecchez) de drot vallfabol csinaltam egyet az orra, es a vegere nem haszanalom semmit sem...

eddig mukodott, lehet hogy nagyon jeges, vagy nagyon meredek hegyen nem lesz jo, de eddig be valt.

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.09. 10:44
vagy netam telemarkozol????


robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.08. 14:32
az Obudai cim nem ez:

III. Vályog u. 8.

es devecserieknel szokot lenni telemark cucc?

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.07. 18:04
nem tudom hogy hol lehet hasznalt fokat venni, ha talalsz helyet, szoljal, mert en is vennek a gyereknek!

MEg mennek parszor iden kiraly hegyre, szolvakiaba! alitlog mi kezdoknek is jo hely.

tehat, ha meg van a fokad, szoljal es megbeszlhetjuk egy turat.

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.06. 20:19
Liszti,

mikor az a lec? Mert neztem a volkl 2005, 2006 es 2007 kinalta es nem talaltam.

viszont ezt igen hogy famagos a volkl lecek

http://www.volkl.com/ski/wood_core_concept.html

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.06. 20:06
nekem OTP karyam van es OTPszerint ervenyes a biztositas!

De mondtak hogy ez nagyon alap, es mivel tudjak hogy sielni, siturazni es bringazni szoktam mondtak hogy NE csak erre a biztositasra szamitsak, inkabb kossek jobbat!


Az EU Biz Kartya-val az a gond hogy mindenhol csak az alap dolgokra ervenyes...

Te tudod hogy Ausztriaban mit szamit alapnak? vagy Franciaorgaszagban? Sot, az ujrendszerrel kapcsan itt magyaroszagon sem tudjuk mit takar az ALAP so!!! ezzel kell nagyon vigyazni... nem lenne jo korhazba keruolni es ott megtudni hogy a labtores a sipalyan nincsen az alap csomagban, igy fizetni kel.

megmindig meszirea alegjobb azoknak akik kulfoldre menne az OEAV=t!!!!

Vilagszerte jo, akar helimentesre is!

DE CSAK balasetekre, talan betegsegekre is, de nem pogyaszra, autora stb stb stb.

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.06. 19:59
Hat nekem neha nem megy ez a franya nyelv...
de mindegy.. alaotlozek = merino, kesz,nincs jobb.

nadrag/kapat illetoen, hat en most mar magamnak varom... bar a kabat meg nincsen kesz... de a gatyat mar tavaly ota hordom sieleshez, turazashoz...

mind 3 gyerekem mar evek ota az altalam vart kabatokban sielnek, turaznak.

Robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.05. 15:04
stani,

menj fel a telemarktips.com oldalra

ott kerdezd meg mi van a berthounddal! van ott folytan valamilyen friends of berthound pass-os duma...

robi
beanco
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2008.01.05. 14:53
sieltem ott 3szor. mind harom alkolommal nemezetkozi csoporttal... voltunk ketten amcsik volt olasz, finn, norveg, cseh, lengyel, kanadai, magyar... stb.

az olasz es finn barataim nagyon sok helyen sieltek eletukben, most az egyik van Utahban, es onnan megy coloradoba, nyaron volt uj zealndon, mindekttujuk sokat siletek mindenhol az alpokban es skandinaviaban is.

En utahban eltem 4 evig. sokat sieltem ott, alta, snowbird, park city, solitude stb.

Es mi ugyan anyira elveztunk martinske holet mint vilag szamos siterepet. SOT Martinba 2szer szerencsenk volt es terdig vagy meg melyebb hoban lehetet sielni, a palyak egy reszet nem tettek tonkro hulya raktrattal, hanem hagytak a porhavat bekenben hogy lehesen abban sielni! remek volt.

Az emberek tok rendesek voltak...

18an megyek legkozelebb!

robi
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.