Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Nagyi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nagyi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Sappada
2007.04.03. 21:27
Márc,10-én, a szép tavaszban -kicsit kétkedve - de elindultunk Sappadába. És csodák-csodája a pályákon remekül gondozott hó várt minket /max du lett az alja kásás/ gyönyörü napsütésben. Nagyon jól éreztük magunkat,az egy hét alatt többet sieltünk mint eddig bármikor. Tömeg, sorbanállás nem volt. Jó cappucino és sör, délben krumpli, virsli vagy leves mindig volt. Szóval idén sem csalódtunk Sappadába. Külön köszönet Péteréknek akik remek családias hangulatot teremtettek az üdülőben és remek jól tanitották az unokámat idén is. Jövőre is megyünk....
Nagyi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Sappada
2007.02.25. 13:22
Kedves Péter, köszönjük a tájékoztatást, 10-én négyen megyünk. Mindhármukat szeretettel üdvözöljük. Attila, mamája és nagyszülei.
Nagyi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Sappada
2007.02.25. 13:19
Kedves Scott , köszönöm a cimet, ezt nem ismertem, reméljük igy is lesz !!
Nagyi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Sappada
2007.02.20. 23:00
Kedves Péter! Attila unokámmal és a lányommal -immár negyedszer- a márc.15-i héten szeretnénk Sappadába menni. Attila részére feltétlenül negyedszeri sioktatásra is. A sappadai honlapok csak 3 napra előre adnak az időre és a hóra tájékoztatást. Kérdésünk, hogy az ottani időjárásjelentések mondanak valamit márc. közepére? Vajon érdemes kimenni vagy kitör a tavasz ott is? Válaszát előre is köszönjük. Attila és a nagyszülök.
pic02995.jpg
Nagyi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2007.02.06. 21:05
Én pesszimista vagyok és azt mondom a GLECCSEREK
Nagyi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2006.12.15. 12:43
Lenne egy javaslatom: A vélemények, rangsor elött adjunk meg 3 adatot: 1. situdás 2. életkor 3.férfi-nő . Talán igy reálisabb lesz és mindenki megtalálja a neki való véleményt.
Nagyi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2006.10.28. 21:36
2007 jan. végén febr. elején egy 6-8 fős különböző situdásu /kezdők azért nincsenek/ társasággal mennénk Nassfeldbe ahol még közülünk senki nem járt. Kérdésünk többek között az, hogy hol érdemes szállást foglalni kb 1 hétre: a sifelvonó aljánál, távolabb, vagy fenn a hegyen a pályaszállásokban.Előre is köszi minden információt.
Nagyi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2006.10.28. 21:24
Elolvastam a glecserekről az élményeket, de senki nem irt a Kaunertal részről. Feichten és a glecserek.Járt ott esetleg tavaly valaki nov. végén.? Minden tapasztalatot előre is köszönök.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.