Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szunyogh Károly által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2016.01.27. 21:09
Szia.
Mi most vagyunk kint. Egésznap jókat síelünk. Kicsit meleg van,de a pályák egész jók. Mind a 3 hegyet betudjuk sìelni. Délutánra az alsó pályák kicsit olvadnanak. Kellene jövőhétre egy kis hó.
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2012.02.02. 17:38
Mi is azon a héten voltunk.

A Tunel nyitva volt semmiféle hó olvadás nem volt. Fent azért elég hideg volt és nagyon sok hó.
Én egyszer jöttem le. A csapatból volt aki többször is.

Abonyisoma hozzá szollásához. Azért lehet ott 6 napon keresztül síelni.
Előzmény: (iszeki 132803)
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2011.03.23. 15:59
Szerintem aki Franciaországba utazik az tudja nem itt van a szomszédba. Ráadásul aki busszal utazik tudja,hogy nagyon hosszú is lehet az út./ Útviszonyok,torlódások,hó. stb/,ha utánfutóval megy az autóbusz ott sajnos kresz szerint 80.km./h a max sebesség.
Lehet utazni személyautóval is,de ott ugye nekünk kell vezetni,térképet nézni esetleg láncolni.
Különben bármilyen kényelmes az autóbusz a 3-4 óra utazás után mindegyik kényelmetlen is tud lenni.
A Bihari Gyöngyit már mások is védelmükbe vették én is csak pozitívakat tudok mondani. Évek óta vele utazunk és jövőre is vele fogunk menni síelni.
Előzmény: (sp 115929)
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2011.02.26. 21:12
Mi is 46fös baráti társasággal voltunk a Chalet Super D. nevű apartmanokba. Ami közel volt a recepcióhoz ott max. a 2.emeletig volt Wifi. De inkább síeljetek.
Előzmény: (robi 112367)
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2011.02.26. 16:07
Szia Robi.
Mi Január végén voltunk Devoluy-ba.
Nekünk nagyon bejött. A baquette pékségbe 0.90 cent a kroaszon 0.80 cent a pálya meleti kajáldák se olcsók. A sült krumpli jó nagy adag 5 euro,saláta tál tetején tonhal 7 euro. Mi ezt ettük ,kettőnknek bőséges volt. Az üdítők és a sör is úgy 3 euróba kerültek. De gondolom visztek kaját.
A recepción van Wifi.
Mivel utaztok?
Jó síelést.
Előzmény: (robi 112325)
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.01.20. 12:39
Szia Nikike.
Én mindenféle képen M7-es - Tornyiszentmiklós- Szlovénia- Ferneti- Olaszország útvonalat ajánlom Franciaországba. Végig autópálya. Már 3 éve arra járunk. Szerintem gyorsabb mint Ausztria felé.
Jó utat,jó síelést.
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2008.12.26. 12:41
Helló Guliver 01.
A liftek indulásánál van 1 Infós faház ott kapjátok meg a síbérletet. Kártyás tehát a lifteknél érinteni kell,de megy zsebből is.Egy napra érvényes Brianconba is a bérlet,de ezen kívül másik két helyre is lehet menni.
Nekünk tetszett a hely. Jó síelést.
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2008.12.23. 10:25
Azért nem jó Ausztria felé mert a 8-as főúton csak döcögsz, tele faluval stb.Az M7-es készen van a határig,Szlovéniába is végig autópálya tehát ha Peströl indulunk Torinó után jössz le a pályáról.
Jó utat, sok hót,jó síelést.
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.12.20. 12:38
Szia.Mi tavaly voltunk Puy-ba,valóban kártyás rendszer van én betetem a bal felső zsebembe és ki se vettem 6 napig,tehát nem kell dugdosni.Kényelmesebb.Sokat fejlesztetek új szállások,felvonók,pályák úgy hogy nagyon jó.Jó sielést.
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.12.19. 12:12
Ez tényleg így van ahogy leirtad csak helyeselni tudok.Mi is egy baráti társaságal járunk sielni természetesen Franciaországba.Tavaly Puy st.Vincentbe voltunk,nagyon jó volt azon kivül amiket felsoroltál itt vanak külsö nyitott fütött medencék a pályák mellet,az valami eszméletlen.Valóban én is úgy számoltam kb.75e.ft-ba volt fejenként minden.Az idén Risoulba megyünk már nagyon várjuk.Most jó kis reklámot csinálunk Franciáknak.Jó sielést mindenkinek.
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.11.30. 12:02
Sziasztok.Franciaországba induloknak szeretném ajánlani.Nem érdemes Ausztria felé menni,mi már tavaly is igy mentünk.M7-Nagykanizsa-Tornyiszentmiklós-Maribor-Ljubljana-Trieste-Milnó-Torinó.Tehát Szlovénián keresztül.Nem kell végig menni a 8-as fő úton, Austriába nem kell hegyeket megmászni és az üzemanyag is olcsób.Jó utat és jó sielést.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.