Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Alpe d'Huez topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szunyogh Károly
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2011.03.23. 15:59
Szerintem aki Franciaországba utazik az tudja nem itt van a szomszédba. Ráadásul aki busszal utazik tudja,hogy nagyon hosszú is lehet az út./ Útviszonyok,torlódások,hó. stb/,ha utánfutóval megy az autóbusz ott sajnos kresz szerint 80.km./h a max sebesség.
Lehet utazni személyautóval is,de ott ugye nekünk kell vezetni,térképet nézni esetleg láncolni.
Különben bármilyen kényelmes az autóbusz a 3-4 óra utazás után mindegyik kényelmetlen is tud lenni.
A Bihari Gyöngyit már mások is védelmükbe vették én is csak pozitívakat tudok mondani. Évek óta vele utazunk és jövőre is vele fogunk menni síelni.
Előzmény: (sp 115929)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2011.03.23. 11:57
Teljesen egyetértek Veled, Mi is Gyöngyiéken keresztül utaztunk. Rendkívül segítőkész, igyekszik minden problémánkat megoldani. A buszról illetve annak menetidejéről szerintem sem az iroda tehet. Esetleg körbenézhetnének busz piacon, hátha találnának modernebb, kényelmesebb buszt, esetleg egy kicsivel magasabb árért, de ez nyilván megérné az utasoknak.
Egyébként messze nem világrekord, én utaztam busszal Superdevoly-ba, másik irodával, 26 igen jól érted huszonhat óra alatt. Ha valakit érdekel, elmesélem, hogy jött ki.
Előzmény: (petib 116061)
petib
96 élménybeszámolót írt
96
14 éve tag
2011.03.23. 11:47
Az, hogy a busz 23 óra alatt ért ki tényleg kínos, de miért lenne ez az utazási iroda sara? A menetidő nem inkább a sofőrökön múlik? Mindezt csak azért írom, mert én közel 20 éve utazok Bihari Gyöngyi (INTERSI majd SKI-NET) segítségével, és mindig abszolút korrekt, segítőkész volt. Persze mi is buszoztunk sokat, mikor a busz több terepre vitt utasokat, de azt gondolom az nem elvárható, hogy ha (mint pl. idén) csak 8-an indulunk egy adott időpontban egy terepre, akkor ezért külön buszt indítsanak számunkra (pedig nagyon jó lenne :))
És mielőtt nekem esnétek: az teljesen igaz, hogy ezek a buszok ilyen hosszú útra általában nem túl kényelmesek, és én is szeretnék tágasabb, komfortosabb buszokkal utazni, de úgy vélem - bár lehet, hogy tévedek - hogy ez sajnos nem iroda-függő.
Előzmény: (sp 115929)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2011.03.22. 19:05
23 óra? Ezt hogyan hozták össze azért leírhatnád.
Mi Les2Alpesből alig több mint 16 óra alatt hazaértünk busszal (Intersí), kifelé sem volt több, váltott sofőrökkel, wc nem volt, lévén ott leginkább a síbakancsok tartózkodtak (de nem is kellett, 4-5 órát mindenki kibír), lábtér meg pláne, dehát ezért olcsóbb mint az autó...
Nem a máricus volt későn, hanem nagyon száraz volt arrafelé a tél, így hiányzott bő egy méter hó az ilyenkor szokásoshoz képest.
Előzmény: (sp 115929)
sp
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2011.03.22. 18:46
Kedves Síelők!
2011 március 12-19 között voltunk síelni a francia Alpe d' Huez pályáin Ozban.
A szállás és a pályák a szokásosak voltak, de a buszos út hagyott némi kívánni valót.
Felállította a leglassabb út világrekordját!
A menetidő 23 óra –vásárlás nélküli - zötyögés!
A buszban a 180cm-re nőtt emberek térde nem fért el, az űlések oldalra nem kitolhatóak és se lehajtható étkező se rakodóháló- természetesen wc nélküli volt a jármű.
Teljesen tele busz, a sícipők és lécek egy megtömött személykocsi utánfutóban a busz mögött, az utazó sebesség 80 km/óra.
És ezt kinek "köszönhetjük"?
- a Bihar Gyöngyi nevével fémjelzett SKINET TRAVEL
e-mail: gyongyi@ski-net.hu
web: sieljunk.hu cégnek.
S a hab a tortán:
a csoport felét még továbbutaztatta még három órát egy további pályára!

Közel 20 éve utazom, de ilyen kellemetlenül nem jártam.

Ne felejtsétek: aki szívni akar, őket válassza!

Az időjárás olyan volt mint az előttem leírt, úgy látszik, március már késő...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.