Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Alpe d'Huez topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
petib
96 élménybeszámolót írt
96
14 éve tag
2011.03.23. 11:47
Az, hogy a busz 23 óra alatt ért ki tényleg kínos, de miért lenne ez az utazási iroda sara? A menetidő nem inkább a sofőrökön múlik? Mindezt csak azért írom, mert én közel 20 éve utazok Bihari Gyöngyi (INTERSI majd SKI-NET) segítségével, és mindig abszolút korrekt, segítőkész volt. Persze mi is buszoztunk sokat, mikor a busz több terepre vitt utasokat, de azt gondolom az nem elvárható, hogy ha (mint pl. idén) csak 8-an indulunk egy adott időpontban egy terepre, akkor ezért külön buszt indítsanak számunkra (pedig nagyon jó lenne :))
És mielőtt nekem esnétek: az teljesen igaz, hogy ezek a buszok ilyen hosszú útra általában nem túl kényelmesek, és én is szeretnék tágasabb, komfortosabb buszokkal utazni, de úgy vélem - bár lehet, hogy tévedek - hogy ez sajnos nem iroda-függő.
Előzmény: (sp 115929)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2011.03.22. 19:05
23 óra? Ezt hogyan hozták össze azért leírhatnád.
Mi Les2Alpesből alig több mint 16 óra alatt hazaértünk busszal (Intersí), kifelé sem volt több, váltott sofőrökkel, wc nem volt, lévén ott leginkább a síbakancsok tartózkodtak (de nem is kellett, 4-5 órát mindenki kibír), lábtér meg pláne, dehát ezért olcsóbb mint az autó...
Nem a máricus volt későn, hanem nagyon száraz volt arrafelé a tél, így hiányzott bő egy méter hó az ilyenkor szokásoshoz képest.
Előzmény: (sp 115929)
sp
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2011.03.22. 18:46
Kedves Síelők!
2011 március 12-19 között voltunk síelni a francia Alpe d' Huez pályáin Ozban.
A szállás és a pályák a szokásosak voltak, de a buszos út hagyott némi kívánni valót.
Felállította a leglassabb út világrekordját!
A menetidő 23 óra –vásárlás nélküli - zötyögés!
A buszban a 180cm-re nőtt emberek térde nem fért el, az űlések oldalra nem kitolhatóak és se lehajtható étkező se rakodóháló- természetesen wc nélküli volt a jármű.
Teljesen tele busz, a sícipők és lécek egy megtömött személykocsi utánfutóban a busz mögött, az utazó sebesség 80 km/óra.
És ezt kinek "köszönhetjük"?
- a Bihar Gyöngyi nevével fémjelzett SKINET TRAVEL
e-mail: gyongyi@ski-net.hu
web: sieljunk.hu cégnek.
S a hab a tortán:
a csoport felét még továbbutaztatta még három órát egy további pályára!

Közel 20 éve utazom, de ilyen kellemetlenül nem jártam.

Ne felejtsétek: aki szívni akar, őket válassza!

Az időjárás olyan volt mint az előttem leírt, úgy látszik, március már késő...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.