Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kobezda által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (87)Időben csökkenő Időben csökkenő
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2014.10.01. 18:33
Sziasztok!

Akinek már ég a lába alatt a talaj, illetve a hó!
2014. nov.16-21. Schnalstal kb. 360 euro (szállás, oktatás, bérlet) ha nem kérsz oktatást akkor sokkal olcsóbb. Belekóstolhatok a versenysíelésbe (kapus edzés, iskolázás)a Holtpon Se-vel, ha van kedvetek. Akit érdekel időben szóljon, mert a létszám véges. Ja egyébként edzőtábor.
:-))))) Aki részt vesz rajta és kér oktatást, ne számítson szabad síelésre, garantálom délutánra nem is lesz kedve hozzá :-))
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2014.01.20. 16:29
Köszi! :-)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2014.01.19. 16:38
Sziasztok!

Akkor ugye a 24-ei síverseny elmarad! Minket még ezidáig a szervező nem értesített, hogy mi lesz.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2014.01.08. 20:04
Sziasztok!

Nos tényleg minden nagyon frankó volt! De hát ugye semmi sem lehet tökéletes. :-) Lackó mindenre kiterjedő magyarázatának magunkévá tétele után simán a szállásra jutottunk, alig hittük, hogy a GPS szerint lementünk a térképről. Másnap sem volt ez másként, ott annyi módosítás történt, hogy mindezt a Lackó személyes közbenjárásával sikerült elérni. Igazán nem volt baj a szerpentines utakkal másfél órán keresztül, alig fogyott pár zacskó a kocsiban, a táj is szép volt, igaz az idő teltével kezdett kicsit unalmassá válni a forgolódás az autó hossztengelye körül. Megmondom a frankót, titkon arra számítottam, hogy kicsit közelebb van a sípálya, és nem kell ennyit utazással tölteni, így bőszen elkezdtem imádkozni, és csoda történt másnapra az égiek közelebb hozták a sípályát, így már 20 perc alatt elértük az életet jelentő havat.
A pálya teljesen jó volt, igazi szlalom élmény, csak nem kapukkal, hanem kövekkel, de nem kell annyira finnyáskodni, a lényeg hogy csúsztunk. A szél sem volt erős, csak annyira, hogy tudatosítsa bennem, hogy a nadrág aljából kivágott hófogó nélkül mennyire is lehet fázni. Pályáról hazafelé –nem, nem a Lackó ment elől- irány a bolt, pozitívum, hogy akciósan jutottam egy nekem kedves márkához, mármint nadrág terén.
Végül is Én nagyon élveztem, a visszajelzések hagytak maguk után kívánni valókat, mert kissé terhesen nehezedett a társaságra, Lackó és még valaki állandó vitája a K, M, L, X betűkről, meg a sípályás sztorikról. De hát nem mindenki ilyen, állítólag vannak olyan egyszerű létformák, akik szimplán síelni járnak a sípályára, hogy mik vannak!?
Volt is olyan csoporttag(ok), aki menekült a csapat elől, csak onnan tudtuk, hogy léteznek, amikor vacsinál taliztunk velük.
Összevetve minden jól sikerült, kaptunk napfényt, ködöt, esőt, szelet, szűzhavat, de semmi sem szegte kedvünket, csak az, hogy haza kellett menni.
Köszönjük Lackó!
Ui: az hogy te bizonyos dolgokkal nem tudsz megbarátkozni, még attól léteznek és működnek! :-)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.03.11. 05:29
Ja igen, aki tud az tud....ennyi :-)))
Előzmény: (gaboca 156957)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.03.10. 12:28
Sziasztok!

Van egy jó hírem!!! AZ Atomic, bevizsgálta a lécet és felajánlott helyette egy Redster Sl-t (famagos :-D ) már csak az árkülönbözetet kellett kipengetnem.
Egyébként azt állapították meg, hogy szerintük egy fának ütköztem! (na sebaj, majd máskor keresek egy fát 3000 m-en)
Kár, hogy semmilyen nyomot nem hagyott a fa a lécen...biztos gumifa volt :-))) Hát azt azért mégsem mondhatják, hogy anyaghiba ...mert az igen sokba kerülne nekik :-)))))))))))
DE azért aranyosak nem!!??? megható, hogy nem az ST-t ajánlották újból, vajon miért??? :-DDDDD

Na mindegy az a lényeg, hogy van új lécem. :-)))

Fiúk, Jó síelést a hosszú hétvégére!!!
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.24. 20:16
:-)) igen, de elég lassú volt a vén dög....
Előzmény: (szendre 155941)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.24. 12:11
Fiúk, köszi! :-)
Amúgy halvány lila dunsztom sincs ki az a Faházi Jankika.
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.24. 07:16
köszi :-)
egy ősöreg, atomic sl-el...hu nagyon szar volt....kb.2005-ös modell lehetett..ahol vettem azt ami eltörött, ott adtak egy kölcsönzős lécet, de csak ilyen volt éppen....
Előzmény: (szendre 155906)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.23. 20:16
Sziasztok!

Ismét jó hír!!! Ma Eplény!
Csütörtöki edzésen történt erős visszaesést követően...ma picit jobban ment..de azért van még mit javulni....
2013-02-23-13.08.35.jpg
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.20. 19:39
Lackó!

Holnap lesz edzés? akárki akármit mond, menni akarok :-)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.20. 16:08
Szia!

Erre a kiruccanásra nem tudok menni, mert sajna Svájci Alpokba van jelenésem :-)))))és mint megtudtam, a csapatban Én leszek a legfiatalabb.Dagad a mellem a büszkeségtől, na meg anélkül is :-))
Előzmény: (Lackó 155550)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.18. 19:32
Hali!

elméletileg jövök, szerzek vmi lécet, mert csak GS lécem van jelen pillanatban.
Ma voltam biztosítóban, meg a szaküzletben. visszaküldik a lécet a forgalmazónak, aztán meglátjuk mi lesz belőle.
Előzmény: (Lackó 155341)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.12. 21:53
szia!

a külsőn voltam full erővel, aztán mikor reccsent (amit akkor én még nem tudtam), akkor kerültem a belsőre..valószínűleg vmi furcsát érezhettem, ezért álltam rá a belsőre (igazából nem tudom megmagyarázni, valószinűleg ösztönösen cselekedtem)...
Előzmény: (szendre 154715)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.12. 20:54
Köszönöm az aggódást, de szerencsére semmi komoly.
Tényleg, ahhoz képest, hogy mekkorát zakóztam, olcsón megúsztam!
semmi külső behatás nem volt, klassz carving minőségű hó,ezért hihetetlen számomra is. Menet közben íven voltam, amikor hirtelen vmi történt (akkor még nem tudtam mi) az egész terhelés a belső ívre ment, már guggoltam a belső lécen, gondoltam kicsúszom így, aztán mint utólag kiderült elkövettem a legnagyobb hibát, megpróbáltam az ívkülsőt letenni ismét a hóra (akkor még nem tudtam, hogy eltörött)..na ekkor aztán a törés azonnal megfogta a lécet, és előre kivágott, arccal érkeztem. 20 percig csillapítottuk a vérzés, mert az orrom kívülről felszakadt..aztán jött a fejfájás és irány az orvos, röntgen meg minden. Azt mondta, hogy elég nagy nyomást kapott a fejem, de a szemüveg és a sisak megóvott a komolyabb sérüléstől felírt egy táskányi gyógyszert, és azt mondta, hogy holnap nem síelhet, után meg csak szép lassan :-(
Egyébként a lécet szakboltban vásároltam, viszem is vissza.
Előzmény: (szendre 154696)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.12. 20:03
Sziasztok!

Hihetetlen, menet közben sima, frissen ratrakolt pályán történt! Atomic ST (3 óra orvosi rendelőben, plusz egy nap pihi :-(
szerencsére semmi komoly, hála a síszemüvegnek és a bukósisaknak!!!
elég szar érzés, amikor kb. 60 km/h-nál hirtelen megáll a léc, és pont ott, ahol a legnagyobb a terhelés :-D
IMG-0330.JPG
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.08. 12:21
Köszi.

:-)))))))))))
Előzmény: (szendre 154249)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.08. 08:46
SZiasztok!

Nagyon irigyeltelek titeket tegnap, néha ránéztem a webkamerára. De sajna nem tudtam kijutni, a kisfiam is lázas volt, na meg lécem se volt, na mind1 majd legközelebb.
Jövőhéten, illetve már vasárnap is fájó szívvel fogok rátok gondolni, amikor hasítok a francia alpokban :-))))))
Legyetek jók, remélem 11 nap múlva találkozunk.
Lackónak is jó síelést!!!
Előzmény: (klaci 154240)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.