Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kobezda által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (87)Időben csökkenő Időben csökkenő
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2012.12.07. 20:04
Klaci!

Sikerült elcserélnem a Head lécemet vééégrrreee Atomicra. Tehát ha tudod nyugodtan add el a tiedet. Amúgy nagyon köszönöm a hozzáállásodat. :-))) remélem mihamarabb találkozunk a pályán. Heti egyszer mindenképp szeretnék menni edzésre, mert pár verseny kilátásba van (ha minden igaz akkor a márciusi police európa bajnokság lesz az i-re a pont)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2012.12.07. 19:59
Hali!

Be lehet még szállni a csapatba??? Azt nem tudom, melyikbe tartozom kezdő vagy haladó....pár síversenyt megnyertem, de sztem a technikám erősen megkérdőjelezhető!
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2010.02.14. 07:46
Sziasztok!

Semmi baj.:-) Sajnos az idei szezonból már kifutunk, ha minden jól megy hétvégén elindulok a Mátraszentistváni és a Nyílt Szombathelyi bajnokságon, majd két hét múlva egy hétre kicipelnek a Police kupára Olaszokhoz, és mér vége is a szezonnak, és sajna még dolgoznom is kell. De a jövő szezonban már szívesen kezdek veletek.
Üdv.
Előzmény: (Snowline 84428)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2010.02.13. 07:54
Sziasztok!

Igen, a jővő héten hétfőn engednek ki, magánkórházban igen van vezeték nélküli hálózat, és használhatod a laptopoddal. De ha úgy gondolod, hogy nem voltam korrekt, elküldhetem az ellátási lapomat. Sajna a gyomrommal küzdök egy ideje, a tükrüzést is azért csinálták meg mert már gyógyszer mellett is fájt, és kiderült, hogy bizony van egy két felmaródás, ami erősebb gyógyszeres kezelést igényel. Most ha gyógyul akkor bingó és hétfő délután mehetek haza, és folytathatom ott ahol abbahagytam.
Mások korrekt embernek tartanak, természetesen ha anyagi kárt okoztam, légy szíves küld el a számlát, és kifizetem a foglalási díjat.
Sporttársi üdvözlettel.
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2010.02.12. 13:15
Sziasztok!


Most kaptam a hírt, hogy módosult az időpont. Verseny 2010.02.20.!!!
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2010.02.12. 13:08
Sziasztok!

Tud valaki pontosabbat mondani a senior versenyről, hogy hol és hány óráig lehet a rajtszámot átvenni. Sajna még egyszer sem voltam ott versenyen, így nem tudom merre hány méter.
Köszi előre is.
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2005.11.20. 11:41
háj!

Tudnál-e segíteni, 6 db használt stanglira lenne szükségem.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.