Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

sziky21 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (17)Időben csökkenő Időben csökkenő
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2006.02.23. 23:12
Sztem nagyon gáz volt. És az még gázabb volt, ahogy az olimpiai bizottság reagált rá, hogy ők teljesen rendben találják a dolgot. Jah végülis tők rendben van hogy éjjel zaklatják a tök ártatlan osztrákokat és pont a versen yelőtt. pffffffffffffffff........
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2006.02.22. 23:49
De.... Én vettem egyszer egy fahéjas csigát és nagyon megbántam, mert csak utána vettem észre, miután kifizettem, hogy ez szárazabb mint gondoltam...:):))
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2006.02.22. 19:55
Stani ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy a kommentár ráadásul a gyengébben szereplő, akkár 50-ik vagy hatvanadik helyezettekre mondta ezt. És nem a legprofibbakra, szó szerintem a tv nagyon csalóka. Még annyit, hogy az osztrákok a síben jók meg a téli sportokban, de nem nagyon hallottam még vizilabda vagy evezéssel kapcsolatban osztrák neveket. Nem lehet mindenki mindenben jó. És sztem nekünk nem kell 2000méteres hegy. Akkor nem lenne Ausztriának meg a varázsa (mármint számunkra). Egy itt a gond max ausztriával, ahogy az előttem szólok is mondták: PÉNZ,PÉNZ,PÉNZ
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2006.02.20. 18:29
Abszolut egyetértek abban,hogy az mtv-k közvetítése az olimpiáról egy nagy nulla..
Eddig akárhányszor kapcsoltam oda, soha nem volt semmi olimpiával kapcsolatos dolog, hacsak, de egy volt, mindig ott volt az ötkarika az mtv jele alatt:):)
Egyébként ha volt is valami max valami felvételről, sztem nem tudják mit jelenet az, hogy élő;)
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.12.29. 11:17
Ez a téma nem is rossz ötlet, poné, hogy az ellenkezőjét meg én indítottam. Szerintem nagyon sokan Lachtalt fogják mondani, főleg a car-tourssal;) Nekem nics hozzászólásom, mert nem volt még ilyen élményem...
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.12.27. 11:20
Igazad van, rosszul fogalmaztam:)
Valszeg a Vierjahreszeit appartmanban lesz a szálásunk, tud valaki arról valamit?
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.12.27. 01:31
Hy all! Lenne egy nagyon fontos kérdésem:
Március elején kb márc 10-ig tuti le lehet síelni majd a zell am see-ig? vagyis a tóig egészen. Eddigi tapasztalatok alapján várom a válaszokat:)
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.12.05. 18:21
Misa, erre csak annyit tok mondani, hogy öröm ezt tőled hallani!!!
Méég lenne egy kérdésem, a kitschehorn tetején mennyire fújt a szél?
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.11.22. 20:19
Látom nagyon sok embernél ott szerepel az öt legjobb pályában Kaprun-Zell am see. De ahogy kiveszem mindenki szavából a legjobb hely hintertux, talán egyszer én is eljutok oda, most elégg lesz nekem Kaprun is:) Egyébként én nem voltam sok helyen még. Valfrejus vagy Gerlitzen alpen ami említésre méltó. Gerlitzen nem rossz, csak ott rossz volt az idő és kevés pálya, de legalább hó volt, valfréjusban, volt, hogy az eső esett, pedig 2000 méter felett voltunk, néha már kőves volt a pálya. Nah ennyit erről. Várom a további rangsorolásokat. Látom sokan nézegettek itt, és bátorítok mindenkit, hogy írjon, sztem ennél jobb fórum nem látezik, minden elismerésem a készítőknek....
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.11.22. 13:15
Misa ha jól emlékszem, akkor neked nem nagyon jött be Bad Kleinkircheim. Ugye? látom elég jó helyeken voltál már és ezek közül a Zell am see a legjobb neked....
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.11.21. 22:53
Libella neked üzenem, mível kérdezted és jogosan, hogy mi szerint legyen a szavazás. És én az összhatásra gondoltam, pont amit említettél: Hómennyiség, pályaminőség, pályák összhossza és változatossága, ár/érték viszony stb.. Kb így gondoltam ezt a szavazást, de örülök neki, hogy ennyi idő alatt ilyen sokan reagáltatok erre a témára, és ahogy fogalmaztál, játszunk tovább a gondolattal...
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.11.21. 12:35
Misa mintha érezted volna, hogy erre megy ki a játék. Én februárban megyek oda. És a Zell am see-t az első helyre rakdnád? Hol voltál még?
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.11.21. 12:05
Hy alls. Gondolom másokat is érdekel, hogy szerintetek melyik az öt legjobb osztrák síterep?
Legalábbis engem érdekel. Várom a véleményeket és a ranglistákat. Kaprun szerintetek benne van a legjobb ötben?
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.11.17. 15:21
Esetleg valaki ismeri a katharina apartmanházat? Elvileg oda megyünk. Holnaptól állítólag már itt is fog esni a hó, hajrááá:)
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.11.17. 15:11
Köszi a szuper sebességű választ..;)
Végülis sikerült megerősíteni engem abban, hogy tuti jó húzás lesz oda menni febr.18-tól vagy márc 4-tól egy hétre. Esetleg valaki ismeri a katharina apartmanházat? Elvileg oda megyünk. Holnaptól állítólag már itt is fog esni a hó, hajrááá:)
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.11.17. 00:09
Hy!!!
Ki volt már február végén vagy március elején errefelé síelni? Aki volt az tudna néhány tapasztalatot mondani az összbenyomásról?
Ha pontozni lehetne az osztrák pályákat 0-10-ig, akkor Kaprun mennyit kapna és pl Gerlitzen alpen mennyit kapna ugyanazon a popntozási rendszeren?
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.11.17. 00:05
Helló mindenkinek!
Lenne pár kérdésem és lehet egy kettő hülyén fog hangzani, de ez van kiváncsi természet vagyok. Most megyek előszőr Kaprunba és Zell am See-re, és azt is tom, hogy pl a Kaprun az egész évben síelhető majdnem. Szóval mennyire jók a gleccser pályák, pl Bad Kleinkircheim-mal összehasonlítva?
A Schmittenhöhén február végén vagy március eljén sok hó szokott lenni egészen a tóig? És még egy kérdés: Általában ezek északi fekvésű pályák? Előre is köszi a válaszokat, és van amire már tudom a választ, max megerősítés kell... Byez
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.