Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sístomi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sístomi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2014.10.25. 23:58
Látom sok szülő viszi síelni a gyerekeket, úgyhogy mi is bizakodunk:) Olvastam hogy voltak alább véleményeltérések, ehhez annyit mondanék hogy szerintem nyugodtan mindenki írja le kőkeményen a véleményét, szidást ne írjatok, de ne is sértődjön meg senki.

A fiam a kisebbik, hát szerintem ő pár nap alatt fog síelni. A bullmasztiffunkon is lovagolt már, a "nagyobb" lovakon meg úgy ül (persze vezetőszáron), mintha mindig is azt csinálta volna. Úgyhogy tőle nem félek. A nagyobbik a lány, rá is rá fér egy kis intenzív mozgás mivel neki is vannak mozgáskoordinációs és egyensúlyproblémái, ő lassabban fog tanulni.
Sístomi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2014.10.15. 16:25
Hello! 2014. éviben síelés minket is érdekel!

Nekünk van egy 4.5 éves és egy 2.5 éves gyermekünk akiket szeretnénk megtanítani síelni, szerintünk nem lesz késő nekik:) Az óvóda és a bölcsi miatt a két ünnep között szeretnénk menni, lehetőleg Ausztiába pályaszállásra. Mivel nincsen síelést szerető gyermekes ismerősünk, ezért itt próbálunk szerencsét. Családoknak szervezett sítáborok is érdekelnek, ha tud valaki valami jót, szóljon! Tamás 06302739022 lakoslegal@yahoo.com
Sístomi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2009.12.20. 17:07
Rendben, annyit még hogy elolvastam a fórumot elejétől a végéig, meg az élező két oldalán észrevettem a számokat is.

Tehát ilyen reszelőt meg szerszámot a talpfelőli élezéshez hol lehet olcsón venni?
Sístomi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2009.12.19. 19:59
Kedves Síelők!

A minap vettem a Decathlonban egy Vola kézi élezőt 5000,- Ft-ért.,. Kérdésem lenne, hogy a talp felőli élezéshez - amihez ugyebár ezt nem igazán lehet használni - milyen szerszámot kell beszereznem. Tud-e esetleg valaki tanácsokat adni a talp felőli élezés kivitelezéséhez, technikájához.

Köszönettel!
Sístomi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Chamrousse
2009.11.22. 17:05
Turbogabi, olyan ismerős vagy nekem! Csak nem megint együtt megyünk síelni:)?
Sístomi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Chamrousse
2009.11.22. 16:57
Szerintetek hó leszen-e január első hetében itt?
Sístomi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2009.11.22. 16:55
Üdv!

Használt, 1-3 éves carving lécet szeretnék vásárolni, nekem is 170cm-es Fischer Sceneo 250 van ami nem rossz csak kicsit nehéz meg már kipróbált dolog.

Elvárásaim:

-famagos
-12 vagy kisebb rádiusz
-szeresse a sebességet

Én közepesen síelek, 174 cm és 83 kg vagyok. Pályán kívül nem síelek.

Ajánljatok valami kafa lécet!

Előre is köszi.
Sístomi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2009.01.04. 15:27
Most jövünk Stuhleckről, a 2 ünnep között iszonyat sorbaállás volt a pálya aljánál a 4 ülésesnél és kevésbé nagy sor a 6 ülésesnél a tetején. A 2 szélső piros pályán (Steinbachalm és Promibahn) 5 perc alatt végigért a sor, és ezt kevesen tudják ezért ott volt érdemes síelni. A pálya minden részén volt nem kevés hó, a tetőn különösen szépen mutattak a hóba dermedt fenyőfák, de délutánra már a csúcs közelében nqagyon, lejjebb pedig nagy mértékben jegesedett. Szerintem a terület legtechnikásabb pályái a szélső kék pályák, nem is értem hogy a térképen miért a "könnyű" kategóriában szerepelnek. Összességében ezen a síterületen mindenki megtalálta a magának való nehézségű és minőségű síterepet, de alapvetően családosoknak ajánlanám Stuhlecket.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.