Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

spali88 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
spali88
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2011.10.09. 19:42
Sziasztok!

Arról esetleg van vkinek tapasztalata, hogy március elején milyen hóviszonyokkal lehet találkozni Zillertal Arena-n ill. 3000-en (nem a Hintertux gleccseren)?

Tudom, hogy ez évente változó lehet, de aki esetleg többször/huzamosaab időt kinnt tudott tölteni, az talán segíthet.

Köszi!
S
spali88
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Hochkar
2011.01.22. 10:14
Szia!

Meg tudnád adni ennek a szállásnak az elérhetőségét? Mi is tervezünk idénre egy hochkari hétvégét, és ez a szállás elég olcsónak tűnik.

Köszi a segítséget és jó havat!:)
Üdv:
S
Előzmény: (Boromir 103580)
spali88
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2011.01.21. 11:33
Ugyan Flachau-ban még nem voltam, de Dachstein-West-et csak ajánlani tudom, rengeteg pálya van, ha tényleg kék vagy gyengébb piros pályákon szeretnétek síelni, aakor sztem ez a ti helyetek. Ahol kicsit meredekebb részek vannak, ott is nagyon szélesek a pályák.

Még talán annyit fűznék hozzá, hogy érdekes módon nagyon kevés honfitársunk látogatja ezt a síterepet, leginkább németek, lengyelek vannak a pályákon, ezáltal teljesen más hangulatú, mint pl. egy semmering-i vagy gerlitzen-i síelés.

Jó síelést, nagy havat!
S
Előzmény: (JZ 104972)
spali88
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.10.10. 15:07
Sziasztok!

Idén Nassfeldre megyek egy hétre síelni, még nem voltam, remélem jó lesz, eddig általában jókat olvastam róla.
A kérdésem az lenne, hogy tud-e vki egy olyan helyet ajánlani, ahol olcsóbban (elővételben) meg tudom venni a jegyeket még itthon, Magyarországon.
Köszi a segítséget!
spali88
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Kitzbühel
2010.08.16. 17:56
Köszi szépen Stani, Huligan!

Tavaly egyik ismerősömtől hallottam, hogy a kitzbüheli verseny (talán vk futam) előtt egy hónapra lezárják a pálya egy részét. Ez tényleg így van minden évben, és ha igen ez a verseny mikor szokott lenni?
Üdv
Előzmény: (Stani 89458)
spali88
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Kitzbühel
2010.08.09. 17:03
Üdv!

Nem teljesen ebbe a fórumba tartozik, de hátha tudja vki.
Az idén a kitzbüheli síterepre tervezem a síelésemet, és az érdekelne, hogy vajon ebben a régióban (Tirol) mikor van síszünet, mivel ezt szeretném elkerülni!:)
Vagy honnan tudnék erről infót kapni?
Előre is köszi!
spali88
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2009.03.03. 19:22
Hello Vid!

PALE léceket a BAH csomópontnál a Spin Out Sportnál lehet kapni nagy választékban. Tényleg nagyon jó kis lécek, nekem beváltak, csak ajánlani tudom.
jó síelést!
spali88
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Donovaly
2009.01.22. 07:35
Sziasztok!

Én a hétvégére rerveztem Donovalyba síelést, de az eső miatt lehet, hogy elmarad. Esetleg tudna valaki pontosabb infóval szolgálni? Mennyire van leázva a pálya? Nagyon vizes a hó? Vagy a jövőhétvége kedvezőbb lesz? Mit lehet tudni?
Előre is köszönök minden infót!
SP
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.