Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

micy78 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
micy78
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2010.12.12. 21:43
Inkább maradtunk M.szentistvánnál, de lehet még jobb is volt így...
micy78
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2010.12.12. 21:42
Sziasztok! Csalódás volt igazán. Én még nem síeltem itthon, de nagyon pozitívan csalódtam! A pálya az adottságokhoz képest remek, a pályaszolgálat udvarias, kulturált körülmények vártak, úgyhogy csillagos 5-ös! Le a kalappal! Köszönjük a szép napot!
micy78
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2010.12.04. 09:15
Sziasztok! Valaki tudja mi zujs Korompán? Jövő héten mennénk, jó lenne addig az infó... Segítségeteket előre is köszönöm!
micy78
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2010.01.23. 08:48
Sziasztok! 02.01-én megyünk Paganellára Debrecenből csoportosan. Valaki jön innen?
micy78
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2010.01.23. 08:16
Sziasztok! Köszönjük az infót, mi is inkább itthon maradunk!
micy78
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2010.01.20. 22:24
Sziasztok! Van inótok a pályáról, mi is hétvégén mennénk csúszni egyet. Tudjátok most mennyi a napijegy? Előre is köszi!
micy78
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.09. 19:43
Kedves ArchiTomi! Köszönöm, az infókat, remélem tényleg javul a helyzet és újból lesz kedvünk odamenni. Jó sportolást Mindenkinek!
micy78
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.06. 20:27
Sziasztok! Mi múlt héten pénteken 01.02. voltunk Korompán. Mit is mondjak nagy csalódás volt... Én nagyon szerettem ezt a pályát, itt tanultam meg síelni. A múlt héten valahogy összetört bennem az a jó érzés ami mindig visszacsalt Krompachy-ba. Kezdődött azzal, hogy a pályák 1/3-a üzemelt, no persze erre semmi emberi nyelven nincs tájékoztatás a pénztáraknál és a 24Eurót ugyanúgy elkérik fejenként mint ha az összes pálya menne. Képzelhetitek, hogy a 3db felvonónál mennyi időt kellett sorbaállással töltenünk. 5perc síelés-30perc sorbanállás. Valahogy ez volt arány. Az egyetlen kék pálya hossza is csökkent a megszokotthoz, ott kb.40m-es sor állt egész nap... ezen kívül összesen 3 felvonó üzemelt. Egész nap tülekedés, toporgás kis síeléssel fűszerezve. A pályán egész nap hótolók dolgoztak, akik nem voltak tekintettel sem gyerekre sem felnőttekre. A hótolók fenti páyákról 3m széles sávot hagytak járhatóan, hogy akik megunták a (v)iszonyokat elhagyhassák a hegyet. A gyakorlatlanabb síelők ott aztán keltek - feküdtek. A hómunkások jót derültek ezen. Ennivalót csak az Energetik melletti bódéban találtunk jót, ahol ráadásul a hölgy magyar és magyarul beszél! A hotel melletti hüttében már azt a jó Hot-dogot sem lehet kapni,-egész nyáron erre vártam- mert nem árulhat a jelenlegi bérlő ételt, mivel így konkurálna a 4*-os Plejsy Hotellel... Ott meg aztán van kaja jó áron! Úgyhogy mostanában nem akarok odamenni, mert eddig a híresen kedves szlovák modort feledtette a síelés és a Hot-dog okozta öröm, de ezek hiányában inkább más irányba tekerjük a kormányt.
Sajnálom, mert sokat voltunk Korompán, de a fent leírtak miatt inkább másik kedvenc pályát keresünk. Tiszta szívből nem tudnám ajánlani senkinek. Jó sportolást mindenkinek!
micy78
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.06. 19:56
Sziasztok! Mi múlt héten pénteken 01.02. voltunk Korompán. Mit is mondjak nagy csalódás volt... Én nagyon szerettem ezt a pályát, itt tanultam meg síelni. A múlt héten valahogy összetört bennem az a jó érzés ami mindig visszacsalt Krompachy-ba. Kezdődött azzal, hogy a pályák 1/3-a üzemelt, no persze erre semmi emberi nyelven nincs tájékoztatás a pénztáraknál és a 24Eurót ugyanúgy elkérik fejenként mint ha az összes pálya menne. Képzelhetitek, hogy a 3db felvonónál mennyi időt kellett sorbaállással töltenünk. 5perc síelés-30perc sorbanállás. Valahogy ez volt arány. Az egyetlen kék pálya hossza is csökkent a megszokotthoz, ott kb.40m-es sor állt egész nap... ezen kívül összesen 3 felvonó üzemelt. Egész nap tülekedés, toporgás kis síeléssel fűszerezve. A pályán egész nap hótolók dolgoztak, akik nem voltak tekintettel sem gyerekre sem felnőttekre. A hótolók fenti páyákról 3m széles sávot hagytak járhatóan, hogy akik megunták a (v)iszonyokat elhagyhassák a hegyet. A gyakorlatlanabb síelők ott aztán keltek - feküdtek. A hómunkások jót derültek ezen. Ennivalót csak az Energetik melletti bódéban találtunk jót, ahol ráadásul a hölgy magyar és magyarul beszél! A hotel melletti hüttében már azt a jó Hot-dogot sem lehet kapni,-egész nyáron erre vártam- mert nem árulhat a jelenlegi bérlő ételt, mivel így konkurálna a 4*-os Plejsy Hotellel... Ott meg aztán van kaja jó áron! Úgyhogy mostanában nem akarok odamenni, mert eddig a híresen kedves szlovák modort feledtette a síelés és a Hot-dog okozta öröm, de ezek hiányában inkább más irányba tekerjük a kormányt.
Sajnálom, mert sokat voltunk Korompán, de a fent leírtak miatt inkább másik kedvenc pályát keresünk. Tiszta szívből nem tudnám ajánlani senkinek. Jó sportolást mindenkinek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.