Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

bogyita által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
bogyita
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.02.15. 21:13
Sziasztok!
Tegnap jöttünk haza innen!
Azt tudom mondani, hogy az idővel nagy szerencsénk volt, ahogy a korábbi beírásokat olvasom. Végig gyönyörű napsütés volt 1 napot kivéve de az is túlélhető volt. A pályák nap végére buckásodtak, de ez sztem a nemrég leesett sok hónak köszönhető és reggel viszont isteniek voltak. Tényleg nagyon nagy a hó. A házak tetején és a kiásott utak (a hegyi szerpentinek) mellett nagyon látszik. Tényleg kb. 3 méter magas.:P
bogyita
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.02.07. 16:17
Sziasztok!
Holnap megyünk ide. Vki meg tudná mondani, hogy milyen idő várható a következő napokban? És hogy a hóesés miatt nem buckásak a pályák?
Előre is kösz!
Bogyita
bogyita
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Koralpe
2009.02.07. 16:14
Kriszta.sas!
Igen csak az az 1 beülős lift van, a többi mind csákányos (4 db).
bogyita
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Koralpe
2009.02.01. 11:03
Sziasztok!
Tegnap jöttünk haza Koralpéról.
A szállás jó volt. A szobák nagyon kényelmesek voltak, a kaja jó volt (a szomszéd étteremből hozták). Ki lehetett csúszni a hotelből a pályára, ami nagyon tetszett. (a Penguin Hotel volt)

A pályák jó minőségűek és tényleg minden tudásszintek megfelelnek. A legjobb pálya sztem a 4-es, ami szép időben nagyon gyönyörű.

Míg ott voltunk nagyrészt rossz volt az idő (erős szél, zuhogó ho), de ahogy elnéztem ez itt normális (főleg a szél) leginkább a magasabb területeken. Az utolsó nap viszont kárpótolt az előző napokért, ugyanis szikrázó napsütésben tudtunk síelni délután.

Nagyon jól éreztük magunkat és mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet! Csak vigyen magával meleg ruhát :D :P
Bogyita
bogyita
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Koralpe
2009.01.25. 19:36
Sziasztok!
Holnap megyünk ide.
Meg tudná mondani vki, hogy milyenek az útviszonyok és milyen idő várható a következő napokban?
Előre is köszike!
Bogyita

U.i.:Ha lehet még ma este vagy reggel válaszolnátok azt megköszönném!
bogyita
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Koralpe
2009.01.15. 17:37
Köszi az infókat mindenkinek!
bogyita
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Koralpe
2009.01.15. 16:20
Sziasztok!
Nagyon érdekelne milyenek a pályák (hó minőségben és nehézségben), mert másfél hét múlva megyünk és még nem jártam ott!
Előre is köszike!
Bogyita
bogyita
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.01.14. 16:29
Sziasztok!
Valakinek van valami infója a hóhelyzetről?
Az alacsonyabb helyeken nem olvadt nagyon?
Előre is köszi!
Bogyita
bogyita
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Koralpe
2009.01.14. 15:35
Sziasztok!
Meg tudná mondani vki hogy általában milyenek az útviszonyok a Koralpe-ra vezető úton/utakon?
Előre is köszi Bogyita
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.