Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

P.Gabor által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (17)Időben csökkenő Időben csökkenő
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2013.03.07. 22:59
Köszi Fecó, jól sikerült összefoglaló volt! Először hang nélkül (munkahelyen) néztem és mivel gitárt nem láttam a filmen, abban bíztam, hogy valami saját előadású zenédet hallhatjuk alatta, de így is nagyon tetszett...
Előzmény: (Hogwash 156010)
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2013.01.28. 16:39
Sírhatnékom volt, hogy ott lévén ugyan, de kellő tudás hiányában a javát ki kellett hagynom!
De remélem még lesz alkalmam bepótolni :)
Előzmény: (Koty 152641)
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.06.02. 16:18
Kösz! Egyre csak művelődök...
Előzmény: (pokmalac1 119668)
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.06.02. 15:39
Azért még "pokmalac1" jöhet? (én el sem tudok képzelni ilyen állatot)
Előzmény: (AAron 119661)
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.06.02. 15:10
Hát a hely, a bicaj, Sörapu söre, no meg a társaság nagy csábítás, így én is jelentkeznék.
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.05.31. 16:37
De most tényleg, ilyen melegben miért kell a szerencsétlen szomjas vidékieket még heccelni is? Haza is megyek és megpróbálok egy(-két) Edelweissel pótcselekedni.
Előzmény: (AAron 119527)
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.05.31. 12:36
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Én például már régóta vágyom, hogy megízlelhessem az itt és más fórumokon (pl. folyekonykenyer.blog.hu) már sokat dicsért Grabancot és Hammurapi Álmát (megjegyzem én még Hammurabi-ként tanultam, de utánanézve tényleg a Hammurapi az elterjedtebb), de a vágyaim kielégítése helyett, csak azoknak a folyamatos felcsigázása folyik. Kárpótlást követelek!
Előzmény: (Hogwash 119524)
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.05.21. 21:21
Pihen a fórum... Kiütötték ?
Csak azért írok, mert olyan nagy a csend, ha nem tudnám az okát megijednék. A jelek szerint sikerült a teljes kemény magnak egymásra találnia. Most látszik csak mi lenne nélkületek, néma csend és sivárság...
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.05.19. 10:10
Mivel sajnos testben nem, csak lélekben lesz módom részt venni, ezúton küldök pár lelkesítő gondolatot a majálisozóknak.

Éljen az I. Fóti Sielős Majális - a hósportokért harcolók seregszemléje, a sísportok nagy ünnepe!

Éljen és virágozzék az élen és talpon síelők megbonthatatlan egymásra borulása!

Éljen Holle Anyó 780 Ft-os langallója és az ÉgiFérfi legalább kettőt, legfeljebb fél áráért virslije!

Éljen a megszámlálhatatlan felhajtott feles és a felvonók soha le nem hajtott bubija!

Éljen WFeri és a (volt) Szovjetunió népeinek, valamint a szúnyogok örök barátsága!

Valaki találja már meg végre a költséghatékony kapuk közé tévedt talpon síelőt!

Éljen aki érti a hegy- és a völgytámasz minden csínját-bínját (mind a négy és azért az is, aki egy szót sem ért az egészből)!

Éljen Szab Ausztriában! (Jól!)

Dicsőség a nagy Sörapunak, a sörért epekedő síelők lánglelkű vezérének, a síelők közötti barátság zászló(és butykos)vivőjének!

És végül majd úgy estefelé, dőljenek az addig még talpon majálisozók, azaz érezzétek jól magatokat!
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.05.13. 13:22
Örömmel látlak így alkatrészekre szedve. Persze azért kár is érte, hisz olyan szépen haladtál a vasemberré válás útján.
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.05.07. 22:49
Gratulálok! Derék dolog volt, de hát tudtuk, hogy a kemény munka mindig meghozza gyümölcsét. Csak azt nem értem, hogy reggeli után pontosan miben is gyönyörködtetek?
Előzmény: (Sörapu. 118354)
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.05.04. 14:19
És ott most előre is lépett egyet. Vigyázzatok, nehogy a kapuk közt síelőknél is ezzel a technikával akarjon előrébb jutni!
Előzmény: (Soma 118264)
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.05.04. 13:50
Tudtam én, hogy kettős ügynök...
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
Topik: Mosoly
2011.05.03. 09:30
Ha nem jönne össze a jól síelő prímás, el lehetne gondolkozni az Ozsi féle demo csapat és a kapruni rezesbanda összeházasításán is.
Előzmény: (Sörapu. 118211)
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.05.03. 00:12
Rágalom, hogy rágalom! Vagy tán tagadod, hogy az alkoholos italok olyannyira nem fogytak, hogy hazaindulás előtt a ránk száradó tetemes készleteket szándékos bezúzással kellett megsemmisíteni, csakhogy megfeleljünk a talpasokról kialakult összképnek. A hóban fekve letudott mennyiség csak aprócska csepp volt a tengerből, nem az lehetett az oktatmányok fejlődésének legfőbb gátja.
P.Gabor
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2011.05.02. 15:43
Ártatlanságom elvesztése, avagy első hozzászólásom első talpas túrámról.
Közel hét éve érdeklődve olvasgatom az itteni fórumokon az engem érdeklő témákat, de ezidáig még nem követtem el hozzászólást. A múlt héten viszont részt vettem egy "Sörapu Tours" túrán és ha a társaim megtiszteltek azzal, hogy együtt tölthettem velük négy kellemes napot én is tartozom feléjük azzal, hogy itt számoljak be tapasztalataimról. Először is néhány talán néhányakban megfogalmazódott félreértésről:
1. a talpasok talpon síelnek - a talpon síelés nem egy technika, hanem a síeléshez - és az élet más fontos részeihez is - való viszonyulás, amit magyarul talán úgy lehetne legrövidebben megfogalmazni, hogy "take it easy".
2. a talpasok nem jól síelnek - nos az én, annyira azért nem kevés, tapasztalatom alapján a jónak számító amatőr síelőknél jobbak, a talpas hölgyek hozzáállása pedig kiemelkedő (nincs nyafogás, hisztizés stb.). "Gábor:-)" fórumtárs sítudása pedig egyenesen lenyűgöző, elvétve találkozni hasonlóval a sípályákon (ha nem együtt voltunk, úgy volt a legegyszerűbb megtalálni őt, hogy felnéztünk a pályára és a legjobb mozgású kellet csak kiszúrni, az volt ő).
3. a talpasok részegesek - a négy nap alatt nemhogy ittas, de még szalonspicces állapotú társat sem láttam (más kérdés, hogy a megfelelő állóképesség eléréséhez sokat és keményen kell dolgozni, egy szezon eleji alapozás azért többeknek megterhelő lehet, de itt szezonvégi levezetés volt csak). Olyan pedig, hogy alkoholos befolyásoltság más síelőket veszélyeztethetett volna fel sem merült.
Magáról a túráról. Időjárás, hóminőség, tömeg - soha rosszabbat, síelés utáni bringázások - mindig ilyet, költségek - szállás ár/érték aránya korrekt, síbérlet szokásos, utazás (95-ös benzin) 380-400 Ft illetve. 1.4-1.5 Eur, élmény megfizethetetlen. Nos ez utóbbiért bízom benne, hogy - amennyiben a társak is elfogadnak - lesz még alkalmam talpon síelni, rajtam nem fog múlni.

Gabor a ritkán szóló
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.