Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

evasmall által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (13)Időben csökkenő Időben csökkenő
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2008.03.15. 11:11
Hi! Éjszaka értünk haza Paganelláról. Nagyon jók még mindig a hóviszonyok a nagy meleg ellenére. Lent tavasz van, fent tél. Nagyon szép minden! Eléggé olvad a hó, de ez főként a lenti részre igaz. A teteje nagyon finom, az alja kissé kásás. Éjjel -1,2 fok, napközben 12-16 fok volt. Szerintem még 2-3 hét, és vége... A legjobb hütte a G pálya mentén van, kb. a felénél! Nézzétek meg, van délután 1-3-ig táncos csaj, meg buli! Elég jó, bár ez az italo-disco nem az én műfajom, de jó volt a hangulat! Majd teszek fel fotókat is! Jó sízést mindenkinek!
Ja a Lory Hotelben voltunk, semmi negatívumot nem tudok mondani. A szállás jó volt, a kaja is, és a távolság sem vészes Andalotól...
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2008.03.06. 21:11
Találtam egy nagyon jó linket!
Nézzétek!
http://www.skiinfo.it/Bollettino-Neve/Andalo-Fai-della-Paganella-EITANDALO-100-it.jhtml
Trixi! Mi is Molvenoba megyünk, 4 km-t kell buszozni Andaloig. Vannak síbuszok, azok visznek, hoznak amikor neked jó... Nem vészes egyáltalán! Jó sízést!
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2008.03.02. 20:44
Köszi az infókat, és a nagyon szép fotókat Lackó! Mi március 8-15-ig megyünk. Nagyon várom. Addig is itt egy link, hogy milyen időjárás várható ebben a régióban, akit esetleg érdekel...
http://www.weatheronline.co.uk/snow/report?S=3&LANG=en&LAND=ital&ART=1&CREG=trie&GEBIET=paga&ORT=_____
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2008.02.29. 18:46
Hello! Ha valaki járt itt mostanság, írhatna pár sort, hogy milyenek a hóviszonyok, időjárás, sokan vannak-e!? Valami info nem jönne rosszul... Köszi!
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2007.12.29. 15:34
Hello! Ha valaki esetleg járt Molvénoban mostanság, megoszthatná velünk az élményeit! Pályák minősége, hóviszonyok, időjárás, stb. Minden érdekel! Köszi! Jó síelést miden fanatikusnak és nem fanatikusoknak egyaránt! :) Üdv: Éva
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2007.01.10. 11:51
A Kedvesem most volt itt (Jahorinán) síelni. Sajnos nem tudtam elmenni, még mindig emésztem az élménybeszámolóját, annyira jókat síeltek... A hó bazi nagy, -5, -6 fok volt napközben. Aki tud, menjen, nem bánja meg, az tuti!!!Szlovákiába készültek, de mint tudjuk, hó szinte alig van :(, így hát Bosznia lett a vége. És teljesen jól sült el, kellemsen csalódott. A pályák persze nem annyira jók, erdő felé lejtenek, meg ilyenek, de ez az egyetlen negatívum. Szal uccu, aki tud irány Jahorina!!!
jahorina2.jpg
jahorina3.jpg
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2006.11.17. 19:26
Én sokan szeretek síelni, úgyhogy nem hallgatunk zenét. Persze ha van a pályán "mélyláda", az mindenképpen előny. Tavaly volt velünk egy francia srác, ő ki nem vette a füllhalgatókat egész nap ment a music. Azt mondta, megszokta - pff, nagyon jól síelt. Én nem igazán sok embert láttam a pályán mp3-at hallgatni. Véleményem szerint inkább a síelést élvezzük, a zenét este is lehet hallgatni... vagy akármikor, de síelni...
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
Topik: Útlevél
2006.11.17. 12:51
Nos, voltam ausztriában tegnap... háát, simán át tudtunk menni személyivel. Nem a plasztik kártyással, hanem az elődjével, nekem olyan van. Nem volt probléma, persze azért a kesztyűtartóban ott figyelt az útlevél is... :)
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2006.11.07. 18:00
Légyszi tegyetek még fel képeket, isteniek! :)
Nekem sajnos légi felvételeim nincsenek, nem is gondoltam volna, hogy ilyen gyönyörű tud lenni fentről... Köszi!
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
Topik: Útlevél
2006.11.07. 14:47
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást. Levontam a következtetést, át lehet menni személyivel, de azért legyen ott az útlevél is. Okés!
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
Topik: Útlevél
2006.11.06. 19:08
Sziasztok! Légyszi segítsetek nekem, kérdezném, hogy Ausztriába, ill. Szlovákiába kell-e útlevél, vagy elég a személyi is? Aki esetleg volt mostabánan...
Köszi!
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2006.01.09. 10:51
Hi!
Mi most jöttünk haza Jasnáról. Igen, tényleg sok az orosz (ez a legközelebbi sípálya hozzájuk). Igazán az a két dolog volt a legrosszabb, hogy min. fél órát kellett várni iszonyú lökdösődésben, a másik a sok primitív orosz ember. De aki szenvedéllyel síel, vagy boardozik, nem vesz róluk egyszerűen tudomást.
evasmall
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2005.11.23. 10:49
Segítéget szeretnék kérni. Mivel az Omni-tech lényege a víztaszítás, hogy kell mosni őket? Van egy Columbia (eredeti) kabátom ilyen anyagból, és tanácstalan vagyok, nem merem a mosógépbe beletenni még 30 fokra sem. Légyszi segítsetek! Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.