Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kataczky által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2008.01.29. 16:54
Köszi! Ezt én is megtaláltam, inkább a pontozós bérlet érdekelne.
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2008.01.29. 14:37
Sziasztok!

Úgy döntöttünk idén februárban Bohinj-t célozzuk meg snowboardozás(tanulás) céljából. Tudnátok nekem síbérlet árakat mondani? Tavaly Ausztriában voltam és ott volt vmilyen pontszámlálós bérlet is, ahol felvonótól függően ennyi meg annyi pontot vontak le, ha használtad őket. Érdekelne, hogy Bohinji sípályáin is van-e ilyen fajta bérlet, mert tekintettel arra, hogy kezdő boardosok is lesznek köztünk nem biztos, hogy kihasználjuk a napi keretet. Előre is köszi a felvilágosítást!
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.02.27. 13:08
a megfogósra, amennyiben az az amikor egy kötél megy körbe és bizonyos pontokon kell megfogni. gondoltam ezen gyakorlok mielőtt rászánom magam a másikra, de mivel ezen sem ment inkább hagytam az egészet...
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.02.27. 00:21
Köszi a válaszokat!:) Most lenne egy új kérdésem is. Lehet, hogy kicsit hülyén hangzik. Melyik a könnyebb boarddal, a csákányos vagy a bébilift? Mert ha a második akkor kezdem elveszíteni a reményt, hogy valaha meglátom egy hosszabb pálya tetejét vagy alját. Párszor próbálkoztam vele, de vhogy mindig sikerült óriásit zakózni, így hagytam az egészet a fenébe és inkább gyalogoltam. Gondolom a board esetében azért nem mindegy hogy húz-e a felvonó vagy tol...
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.02.21. 00:14
Sziasztok! Lenne pár kérdésem. A múlt héten snowboardoztam először, a cuccot béreltem. A kölcsonzőben megállapították, hogy a bal lábam az "erősebb" ezért az lesz elöl a boardon. Fura módon a pályán jobbra mentem biztosabban. A barátnőmnek volt egy elmélete, hogy valószínüleg balra jobban begyorsulunk ezért a másik irányt biztonságosabbnak érezzük. Lehet, hogy igaza volt, de szeretnélek titeket is megkérdezni erről. A másik dolog a fordulás, hogy lehet gyorsan és balesetmentesen elsajátítani? Próbálkoztam vele, de pár nagyobb esés után úgy döntöttem maradok a jobbra-balra csúszkálásnál. Ezalatt a rövid idő alatt ezt is haladásnak könyveltem el, de jövőre szeretném profibban csinálni...
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.02.20. 23:34
Bocs, nem neked írtam. Már nem voltam itthon amikor felraktad az időpontokat, csak most olvastam. A többieknek írtam tanulságként, mert sajna ilyen is előfordul...:(
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.02.20. 23:32
Szeretném mások véleményét is megtudni erről a márkáról. Életem első snowboard túrája előtt az Intersportban "akciósan" vásároltam Project boardnadrágot és dzsekit. Problémám nem volt velük, sőt...miután 1,5 órán keresztül a hóban ülve gyüjtöttem bátorságot a nadrágom egyáltalán nem ázott be + később a dzsekin is jól jöttek a cipzározható szellőzők és nem is izzadtam bele. A neten sajna egyetlen oldalt sem találtam ami ezzel a márkával foglalkozna és kritikákat sem olvastam róla sehol. A cipőm (béreltem), szintén Project nagyon kényelmes volt, talán még be is ruháznék vmikor 1 ilyenbe de Pécsett még nem láttam...Lehet egyáltalán kapni vhol? Van róla vmi építő véleményetek?
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.02.20. 21:39
17-én szombaton nem volt éjszakai síelés Strallegben. Szerintem ez csak a személyzet kedvétől függött. Azért rosszul esett, hogy rákészültünk és végül elküldtek minket, mert inkább a hüttében iszogattak...:(
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.02.19. 11:17
Sziasztok! Tegnap értünk haza egy 4 napos sí/snowboard túrából. A szállásunk Stralleggben volt, de erről majd későbbb.:D. Kicsit megijedtünk amikor odaértünk, mert hó csak elvétve volt a hegyekben, de szerencsére a sípályákon akadt.:)Az első 2 napon az Almblick panzió melletti pályán csúszkáltunk, a hó nem volt vmi tökéletes, de nekünk mint kezdő boardosoknak ez tökéletesen megfelelt, főleg hogy délután szinte csak 4-en voltunk + pár ember a hüttében.:) Szombaton és vasárnap Wenigzellt céloztuk meg. Itt jóval többen voltak, az emberek fele magyar és a hó minősége is elfogadható volt. Kicsit sajnáltuk is, hogy nem fedeztük fel előbb, mert ez a pálya inkább kezdőbarát mint a stralleggi.:D A szállásunkról: a Wiener családnál voltunk egy kis apartman(szerüség)ban amit valószínüleg mostanában újíthattak fel mert igazán komfortos volt:). A háziak nagyon aranyosak voltak, ha gondunk volt azonnal ugrottak. Ja, ha valaki egyszer erre venné az irányt mindenképpen ugorjon be a Mosbacher panzióba vacsizni egyet, mert elfogadható áron isteni kajákat szolgálnak fel.:) + én is köszönöm mindenkinek az infókat, nagyon sokat tudtam meg Ausztriáról a fórumokból...:)
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.01.30. 17:56
Szia Zsolt! Sikerült kideríteni, hogy van-e magyar snowboard oktató Stralleggben?
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.01.24. 10:43
Sziasztok! Az egyik kérdésem az lenne: van-e Stralleggben magyar snowboard oktató? Hosszas kutakodás eredményeképpen kiderítettem, hogy a Skischule Alpl-ot kell keresni oktatás-ügyben, de a honlapjukon nem írnak a "tanáraikról". Ezek után a többi kérdésem: igénybe vette-e már a szolgáltatásaikat vki, ajánljátok-e őket, hogyan lehet egy "tanuló"csoporthoz csatlakozni(a privátórák kicsit húzós áruak)? Előre is köszi a válaszokat! Üdv! Kata
kataczky
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.01.23. 15:34
Hali! Ismertek Strallegg-ben magyar snowboard oktatót?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.