Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

snowrox által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
snowrox
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2013.02.27. 22:28
Valaki tudna szállás tippet adni 5 főre? Jövő hétvégén tervezünk ide elnézni.
snowrox
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2010.01.19. 22:14
Síelés után is lehet internetezni. Akárkinél adódhat úgy, hogy szüksége van rá!

Amúgy van! A legtöbb ház aljában vannak közös helyiségek ahol gép is van. Pár euroért lehet internetezni. Wifi is van itt ott, de azért is fizetni kell. Az már szállástól függ, hogy milyen a jelerősség...
snowrox
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Donovaly
2009.12.19. 01:56
Úgy látom, hogy újabb havazás várható, az időjósok szerint akár 12cm is. Ez mennyiben befolyásolja a pályák állapotát? Lehetséges, hogy hétfőig akár több pályát is megnyitnak?
snowrox
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.02.12. 21:16
Tehát logis d orresről egy-két információ:
Mi az egyik 8 személyes apartmanban laktunk. Alapvetően ez talán a legszűkebb szállás itt, de ez is tágasnak nevezhető a franciáktól jól megszokott lyukakhoz képest. Két szint van, a felsőn egy franciaágy, fürdőket (szobában) és az előtérben egy L alakú ágy amin normális méretű emberből csak 1 fér el kényelmesen. Az alsó szinten található a fürdőszoba, wc, konyha és egy szoba amiben 3 ágy van. Az emeletes ágy már majdnem a plafont súrolja, igen nehézkes a fel-le mászkálás, felülés tehát kényelmetlen bár úgy is csak alvásra használja az ember. A konyhában van még egy kanapé ami átalakítható francia ággyá, nem a legszerencsésebb megoldás hacsak az ember nem szereti minden reggel összepakolni. Mi az alsó szobában az ágyból kivettük a szivacsot (több volt benne) és a fenti szobában rendeztünk be tömegszállást, de így lent szabad maradt a kanapé. A 8 személyes házakhoz tartozik kint asztal és egy 3-4 személyes "fazék" amit megmutatnak hogyan kell befűteni és utána magadnak melegítheted benne a vizet. Nagyon jó benne ücsörögni csak nálunk 2 nap után elfogyott a fa és nem is adtak többet. Akinek meg nem jutott ilyen a háza elé az kibérelhet egy nagyobb méretű "fazekat" 15 euro /ora. A szállással alapvetően én meg voltam elégedve. Ahogy elnéztem a többi apartmat valamivel tágasabbak voltak mint a mienk.Ami nem tetszett:
Nem adtak a berendezésről listát, így ellenőrizni sem lehet miből hány van bár átadáskor semmit sem számoltak meg.
Pálya szállásnak nem nevezném! Szerintem az a pálya szállás ha kilépek az ajtón és csúszhatok hát itt nem! Két lifthez is közel van a szállás. Vagy az ülős champ lacashoz sétál az ember, vagy a katalógusban is hirdetett húzós paramoutonhoz. Ez kb 200-300 m ~5 perc séta. Mindkettőnél megáll síbusz ami a centerbe visz. Ez reggel kb 15-20 percenként járhat, de én sosem használtam.
Ha esetleg eszembe jut még valami majd írok
snowrox
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.02.08. 12:36
Nagyon sok hó esett mostanában aki most fog menni annak nem kell aggódnia!

Olaszországban a terelések szörnyűek voltak! Nálunk aki kikerülte és ausztria fele ment kb 3 órával előbb ért haza mint mi akik szlovénia felé kavarogtunk.
Szlovéniában érdemes felragasztani az autópálya matricaát több embertől is hallottam, hogy megbüntették. Ennek ellenére nekem van 1 fel sem ragasztott darab ha valakit érdekel.
Logis d orresben laktunk. Majd írok róla részletesebben, de le kell pihennem kiscsit fáj még a fejem a 19 órás vezetéstől!
snowrox
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.29. 19:16
Én is így ismerem ezt a terepet. Tavaly risoulban ha fél napig volt felhős az idő akkor sokat mondok csak az időjárás előrejelzés szerint szombattól szerdáig havazni fog és utána is felhős lesz az idő!
snowrox
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.28. 22:53
Ahogy elnézem mi is bővelkedni fogunk a hóban! Talán már túl sokat is fog esni. Jobban szeretek szikrázó napsütésben síelni mint hóviharban.
snowrox
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2009.01.28. 00:20
Sziasztok!
Ha valaki tudna segíteni abban, hogy milyen bakancsot válasszak az szuper lenne. 180cm magas 70kg vagyok. Lábméret:44 ('fiu). Kb 15 éve síelek, de 1 évben általában csak 1 hétre sikerül eljutnom. Szeretek gyorsan menni. Flex indexből 60-70-es elég vagy inkább a 90-100 felé kellene nézelődnöm. A mostani bakancsom igen régi de annál keményebb. Nagyon szeretem, de sajnos a bélése teljesen tönrement. Akárkinek hasznos tanácsa van szívesen veszem.
snowrox
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.27. 23:09
jm09as

Én pont a lgoisban fogok lakni. Most indulok szombaton, megírom majd a talpasztalataimat. Egyenlőre csak annyit, hogy ha most kéne foglalnom lehet, hogy már valami központibb épületbe foglalnék akkor is ha 1-2e ft-al drágább, de van szauna medence (az talán itt is mert a honlapon említenek valamit) stb... Most már mind1. Lehet, hogy ez is szuper lesz csak a többinek jobb a reklámja
snowrox
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.20. 10:40
Valaki esetleg tud-e arról, hogy a síbérlet érvényes-e más környékbeli pályákra is?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.