Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szekegabi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (27)Időben csökkenő Időben csökkenő
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
2015.06.18. 13:57
Konkrétan kik a környzetvédők? Ha az nemzeti parkra gondol, akkor bukott az ügy...
De nem baj lesz majd libegő... télen majd ahelyett, hogy naponta százakat szállítana fel a nem létező sípálya tetejére, majd inkább 1-2 szédelgő turista megy majd vele... meg majd a bringások is elmaradnak a "vendégkörből"... aztán meg pár év múlva felteszik az egészre a lakatot, mert nem lehet nyereségesen üzemeltetni...
Előzmény: (Tervező 182986)
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
Topik: Bánkút
2015.02.09. 08:16
Azért az előző hétvégére kap egy piros pontot Bánkút!
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
Topik: Bánkút
2015.02.04. 07:58
Valami tényleg elkezdődhetne, mert szívesebben hordanám Bánkútra a pénzt, mint a szlovákoknak... de ilyen körülmények között....inkább hagyjuk...
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
2014.03.12. 15:30
Mégis mi értelme akkor felvonót építeni egy olyan helyen, ahol a felső állomáson semmi attrakció nincs?
Ha a régi sípályához építenék, abban látnék valami rációt, de így értelmét nem látom...
Ezért gondolom azt, hogy még Bánkúton is több értelme lenne.... de Bánkúttal bajok vannak... ezt mindenki tudja
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
2014.03.12. 10:38
Persze, meg még annyi más helyen is van libegő és nincs sípálya mellette...

De ha jól tudom Lillafüreden volt sípálya, miért nem lehet akkor már a kettőt összekötni?

Másik Bánkút is itt van nem messze. Jó, tudom Bánkút az Bánkút megvan a maguk problémája... de biztos fél karukat odaadnák egy új beülős felvonóért.

Miért nem lehet ésszel csinálni a dolgokat?
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
2013.01.24. 07:07
Valaki tudja, hogy mi van a Deny I-II-III pályákkal? Néztem googel fordítóval, de így sem értem, hogy mit írtak a szlovákok ezekről a pályákról... :S
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
2012.11.30. 10:29
Mi, ha tehetjük állandóan ide járunk, mert az ár/érték aránya nagyon jó a helynek, ezért ismerem minden pályáját. Azért köszi a tippet! :D
Csak azt gondoltuk tavaly, hogy , ha már van 100 cm hó, akkor már az a pálya is járható, de nem sikerült megbizonyosodni róla...
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
2012.11.22. 14:43
Ezeket én is megtaláltam :P
Személyes tapasztalatokra/infókra lettem volna kíváncsi, esetleg ha valakinek van képe, feltehetné, mert innen nehéz eldönteni,hogyhonnan hova megy a pálya/felvonók.
Thnx!
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
2012.11.22. 12:39
Valakinek nincs infója, vagy képei erről a terepről?
Közel lenne hozzánk, mert mindig Dobsina felé megyünk, mikor a Tátrába, vagy Bachledovára megyünk...
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
Topik: Bánkút
2012.11.13. 07:52
Igen, nemzeti park van más országban is, mégis megoldják, mert valamiből élni is kell... Tájvédelmi körzet, meg nemzeti park más magyar sípályák mellett is van, mégis megoldják.
Egyébként pontosan azzal kezdtem, hogy lehet tulajdonosváltás kellene pontosan ezek miatt... , hogy lehet nem jó, hogy a síklub üzemelteti
Ne haragudjatok, de nekem úgy tűnik, mintha feltennétek a kezeteket és azt mondanátok, hogy " mi megtettünk mindent, ez van, ha tetszik tetszik, ha nem nem".
Azért kezdtem el írni erről, mert így legalább beszélnek/beszélünk róla...hátha beindul így valami...
Részemről ennyi és Szkíta1 előző hozzászólásával egyetértek... innentől meg sem szólalok...
Sok havat mindenkinek!
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
Topik: Bánkút
2012.11.12. 14:47
A kérdőív nagyon jó dolog, tetszett, hogy valaki legalább ilyen szinten foglalkozik vele! Még meg is osztottam, hogy többen láthassák! :P
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
Topik: Bánkút
2012.11.12. 14:23
Jól van, ettől függetlenül az alapszituáció nem változott!
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
Topik: Bánkút
2012.11.12. 14:04
Mielőtt írtam végigolvastam.
Én azt hiszem leírtam a véleményem, rávilágítottam ismét néhány problémára, melyek nagy része régóta ismert.
A baj az, ha nem is beszélünk róluk, csak takargatjuk, úgy azt hiszem nem lesz előrelépés...
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
Topik: Bánkút
2012.11.12. 13:33
Na emiatt nem akartam elkezdeni írni, de már mindegy, én itt befejeztem... "Nem értem miért zavar titeket ha összekarcolódik a lecetek"?... vajon miért zavar..Rossz kérdésre nehéz jó választ adni...
Állítóla Bánkút rendelkezik Mo-on a legjobb adottságokkal, itt mégsem haladnak 1-ről a 2-re.... Bezzeg Visegrádon, Sátoraljaújhelyen, Kékestetőn, Mátraszentistvánon, Eplényben...
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
Topik: Bánkút
2012.11.12. 12:49
Éppen ezért írtam azt, hogy csak 1-2 pályát kéne eleinte ezzel karbantartani. A probléma előző szezonban inkább az volt, hogy a pályának nincs alapja... Más síterepek is elindulnak úgy, hogy 1-2 pálya van kész, azt hóágyúzzák, de ameddig nincs megfelelő alapja a többi pályának, addig nem engedik rá az embert...
szekegabi
28 élménybeszámolót írt
28
13 éve tag
2012.11.12. 12:37
Egyébként a 8-as pályáról tud valaki valamit? 2011/2012-es szezonban, amikor volt kint 100cm-es hó és a honlapjuk azt írta, hogy minden pálya nyitva, megpróbálkoztunk szót érteni a fenti fenvonókezelővel a pálya hollétét kifolyólag. Valójában nem tudott felvilágosítást adni, hogy merre induljunk... :S
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.