Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

andraspn által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
2019.12.12. 18:05
December 15-én csatlakoznék kazincbarcikai beszállással Chopokra tartókhoz. Az útiköltség rám eső részét természete viselem.
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
2019.12.12. 18:03
Sziasztok!

Kazincbarcikáról csatlakoznék GoPass szezonbérletem birtokában hétvégente szombaton vagy vasárnap Chopok vagy Tátralomnic pályákra tartókhoz. Kérem, privát üzenetben keressen, akihez csatlakozhatnék.

Üdvözlettel: András
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
2019.12.02. 21:08
Sziasztok!

Budapestről csatlakoznék GoPass szezonbérletem birtokában hétvégente szombaton vagy vasárnap Chopok vagy Tátralomnic pályákra tartókhoz. Kérem, privát üzenetben keressen, akihez csatlakozhatnék.

Üdvözlettel: András
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
2019.01.12. 23:31
Köszönöm. Hogy én milyen vak vagyok! :) Ezek szerint kb 21 km-t csúsztam +-1 km.
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
2019.01.12. 21:42
Sziasztok!

Meg tudnátok, mondani, hol találom a pályák hosszát megjelölve? A térképen nincs feltüntetve (ellentétben Tátralomniccal és Csorba-tóval). Próbáltam keresni a google-ben az állomások neve és a távolság szó angol és szlovák megfelelőjével, de nem jutottam sehova. Megkaptam ugyan a Gopass statisztikát (eszerint 12 km), de szeretném kiszámolni, hogy valójában mekkora távolságot csúsztam.

A pálya amúgy nekem megint bejött, az északi oldal délutánra már buckásodott.

Az alábbi távolságokat szeretném kiszámolni:
Jasná - Biela Put a 13-ason
Brhliská - Otupné/Grand a 10-10b-n kétszer
Priehyba - Jasná a 2-esen
Luková - Lucky az 5a-5-14-en
Vyhliadka - Lucky az 5 egy részén-14-en
Vyhliadka - Záhrádky az 5-ön
Rovná Hola - Záhrádky az 5-ön
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
2018.12.29. 12:03
Szia! Attól függ mennyire kezdők. Ha élváltást és kanyarodást akarnak gyakorolni, akkor először mindenképpen a kék 13-ast (Jasná-Biela Put)javaslom. Ha ezek már mennek, akkor egy hosszabb csúszást is ajánlok a kék 5a-5-14-esen (Luková-Vyhliadka-Lucky). Viszont ha jeges a pálya, akkor mindegy, mert élvezhetetlen, legalábbis számomra az volt legutóbb, állandóan seggre estem.
Előzmény: (feherbt 202776)
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
Topik: Csorba-tó
2018.12.08. 18:44
Sziasztok! GoPass szezonbérletem birtokában minden hétvégén szombaton vagy vasárnap (esetleg mindkét nap is) csatlakoznék kazincbarcikai felszállással Chopok/Tátralomnic/Csorba-tó pályákra tartókhoz. Nevezett sípályákra több, 3+ napos csúszásokra is csatlakoznék akár budapesti indulás esetén is. Privát üzenetben keressetek itt vagy facebook-on. Üdvözlettel: András
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
2018.12.08. 18:44
Sziasztok! GoPass szezonbérletem birtokában minden hétvégén szombaton vagy vasárnap (esetleg mindkét nap is) csatlakoznék kazincbarcikai felszállással Chopok/Tátralomnic/Csorba-tó pályákra tartókhoz. Nevezett sípályákra több, 3+ napos csúszásokra is csatlakoznék akár budapesti indulás esetén is. Privát üzenetben keressetek itt vagy facebook-on. Üdvözlettel: András
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
2018.12.08. 18:44
Sziasztok! GoPass szezonbérletem birtokában minden hétvégén szombaton vagy vasárnap (esetleg mindkét nap is) csatlakoznék kazincbarcikai felszállással Chopok/Tátralomnic/Csorba-tó pályákra tartókhoz. Nevezett sípályákra több, 3+ napos csúszásokra is csatlakoznék akár budapesti indulás esetén is. Privát üzenetben keressetek itt vagy facebook-on. Üdvözlettel: András
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
2018.12.08. 18:42
Sziasztok! GoPass szezonbérletem birtokában minden hétvégén szombaton vagy vasárnap (esetleg mindkét nap is) csatlakoznék kazincbarcikai felszállással Chopok/Tátralomnic/Csorba-tó pályákra tartókhoz. Nevezett sípályákra több, 3+ napos csúszásokra is csatlakoznék akár budapesti indulás esetén is. Privát üzenetben keressetek itt vagy facebook-on. Üdvözlettel: András
andraspn
11 élménybeszámolót írt
11
5 éve tag
2018.11.07. 13:13
Szia!Ha Miskolc - Kazincbarcika útvonalon mégy, alkalomszerűen csatlakoznék.
Előzmény: (konyak 201544)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.