Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

solier által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
solier
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Polana
2010.01.25. 09:51
Polanáról szeretnék érdeklődni, járt-e valaki ott mostanában?
Tavaly kétszer voltunk ott, a pályák rossz minőségűek voltak és ,így elment a kedvünk a további probálkozástól. Rendkívül jó adottságú pálya lenne, ha nem lennének lusták beugranni a ratrakba néha!
Idén jobb a helyzet? Előre is köszi az infót
solier
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Kokava
2009.01.28. 13:21
Itt az ideje, hogy valami jó hír is elhangozzék Szlovákiáról!
Vasárnap Kokaván sieltünk és a következők voltak a tapasztalataink:
- A piros pályán kezdtem a sielést- azt gondolván,hogy 1/2 9-kor indul a felvonó, lecsusztam a pénztárhoz, ahol kiderült, hogy csak kilenckor nyit. A felvonókezelőkön kívül csak én tartozkodtam a pályán,mégis elindították előbb, hogy ne kelljen ott várakozni és fagyoskodni. A pálya, -mint mindig-, olyan volt, mint a "billiárd asztal"- egy óra alatt remegőre sieltem a lábaimat.
Irány a kék pálya, hogy a gyerekek is érvényesüljenek. A pálya minősége tökéletes, a liftkezelők udvariasak, segítőkészek, a kisebbik fiamat egész nap segítették, úgyhogy így utólag is köszönet Nekik és le a kalappal!
És ami piedesztára emeli az üzemeltetőket, a barátom rosszuk esett és úgy eset,hogy fel sem kelt többet. Egyből segítettek, eltámogatták a barátomat a pihenő helyre, befáslizták, és belenyomtak vagy három "tátránszká csájt" fájdalomcsillapító és kedélyemelő céllal.
Kedves Kokavai üzemeltetők: Köszönjük!
Nem hiszem,hogy Kokaván aggódni kell a forgalom visszaesése miatt!

Ui:barátunk, részleges szalagszakadást szenvedett, tökig gipszben van. Innen is jobbulást kívánunk Neki!
solier
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2009.01.09. 20:38
Köszönöm a rengeteg infót. A haladó sítudásunk, jórészt kezelt pályákra vonatkozik, de a puding próbája....
Köszi a segítséget!
Üdv. Jó csúszást
solier
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Polana
2009.01.09. 20:35
Szombaton voltunk Polanán. 40 cm hó, buckás és jeges pálya, ratrak pihen, kezelő nyílván téli álmát alussza. Imádom Polanát, de ez volt a harmadik eset,hogy kezeletlen, jeges, buckás pálya várt minket, pedig szuper kis hely lenne, ha néha vennék a fáradságot és zárás után leratrakolnák, mint ahogy azt minden tiszteséges sípályán szokás. Jó csúszást. Üdv.
solier
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2009.01.08. 21:57
Kedves Chopok dél fun-ok!
Állandó olvasója vagyok ennek a topicnak és teljesen be vagyunk már indulva a fiammal, hogy kipróbáljuk, de óvatos duhajként azért szeretnék kérni némi információt. Mire számítsunk a pályákat illetően, csak kezeletlen pályák vannak a felső részen? A si tudásunk haladó, szlovákiában sielünk, Nova Holán, Polanán, Kokava Hájon, Králikyn. A tetőnek érdemes neki vágnunk? És mi az a sirató fal?
Előre is köszi az infót.
Üdv.
solier
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Polana
2009.01.02. 22:03
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy Polanán működik-e a kölcsönző?
(és a felvonó?)
Köszi a segítséget előre is!
solier
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Kosutka
2008.01.19. 20:27
Köszi az infot, Winotto. Azt hiszem, mi is inkább Polanára megyünk.
solier
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Kosutka
2008.01.19. 11:21
Sziasztok, Kosutkai hóhelyzetről érdeklődnék.
Vasárnap mennénk, nem esik az eső??

Köszi
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.