Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

rmikee által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (21)Időben csökkenő Időben csökkenő
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
Topik: Visegrád
2019.01.06. 20:45
Sziasztok!

Én a mai saját tapasztalatomat szeretném megosztani veletek!
Amilyen örömmel indultunk neki a sípályának, olyan szomorúan távoztunk onnan!

Mikor megérkeztünk 10:45-kor, beálltunk a sorba!
Van egy 3 éves kisfiam, így gondoltam, hogy egy fene 3500/2óra/gyerek + 4500/2óra/felnőtt és akkor a bébi pályán tudunk rendesen gyakorolni!
Kérdeztük a kasszában ülő hölgyet, hogy ha veszünk a fiamnak meg nekem jegyet, akkor bemehetünk-e a bébi pályára!
Erre a kérdésre nemleges választ kaptunk és hogy csak síoktatóval lehet oda bemenni!
Ezt kontsatálva elmentünk oktatót keresni, hogy megkérdezzük az árakat, de mikor meghallotuk, hogy 12000 egy oktatás akkor szépen elmentünk a pályáról!
Távozásunkkor láttam, hogy a bébi pályán több felnőtt (nem síoktató) a gyermekével benn gyakorol!
Ez azért szomorú, mert mi is gyakorolni mentünk volna, de lényegében elhajtottak!
Szóval vagy a kasszában ülőket kellene rendesen tájékoztatni, vagy ki kellene írni a bébi pályára, hogy oda szülő nem mehet be, csak síoktató!
Én nagyot csalódtam, pedig szerettem ide járni síelni is és szánkózni is!

Üdvözlettel
Mikee

U.i. A sorban állt egy idősebb hölgy és nehezményezte, hogy nem volt kiírva a kasszánál, hogy az egyik pálya nem üzemel (pedig az unokáival direkt ezért a pályáért jött), erre a kasszás mondta, hogy az interneten fent van.
A hölgy sajnos nem nézi a weboldalt így nem is tudta, mert a kasszánál sem volt kiírva!
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
Topik: Visegrád
2017.12.22. 13:05
Köszönöm szépen információt!
Nagyon jót szánkóztunk délelőtt!

Üdv
M
IMG-332a6a5540d208376c4fcf8f91407681-V.jpg
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
Topik: Visegrád
2017.12.22. 00:29
Érdeklődnék, hogy van e lehetőség szánkózni?
Válaszát előre is köszönöm!

Üdv

M
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
Topik: Visegrád
2017.01.20. 20:47
Sziasztok!

Holnap mennénk hozzátok a feleségemmel és a 1,5 éves fiammal.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy mivel a fiammal kell lennie valamelyikőnknek és kb 2 órát csúsznánk, hogy elég egy jegyet venni amit használhatunk ketten, vagy 2 db egy órás jegyet vegyünk?

A választ előre is köszönöm!

Üdv
Miki
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2016.02.19. 00:27
Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne, hogy a bakancs gyorsfűzője folyton kilazul! Minden csúszás előtt húznom kell, meg néha közben is!
Tudtok valamit tanácsolni?
Thx
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2016.02.18. 20:24
Sziasztok!
Mi 15én voltunk kinn csúszni egyet!
5:40kor indultunk a Sasfészeki pihenőből, a kifelé út zavartalanul telt! 9:15kor már átöltözve vettük a jegyet!
A pályával kapcsolatban szkeptikusak voltunk, de ahhoz képest rosszabbra számítottunk!
Felsőrész használható volt, napközben kis felhő átvonulás volt, délutánra a meredekebb szakaszok buckásodtak! Az alsó rész kásás volt kicsit, hideg volt így nem olvadt, de a nap végére a jégalap kilátszott!
A nap végén a felvonó kezelő még 16órakor is felengedett!
Hazafelé szintén zavartalan volt az út!
Egyszóval megérte kimenni!
Remélem idén még 1x legalább sikerül kijutni!
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2016.02.08. 18:10
Szerdára esőt/havat és 60km/h (a liftet ilyenkor lassítják) szelet írnak, mi is terveztük, de elhalasztjuk 1 héttel! Addig meg remélem esik hó!
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2015.02.24. 21:58
Érdeklődnék, hogy mi a helyzet Semmeringgel, mert lehet hétvégén kiugranánk.
Hó, tömeg, stb...?
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
Topik: Visegrád
2015.02.21. 09:43
Üdvözletem!
Milyen most a pálya,mert szívesen kinéznénk?!
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2015.02.17. 20:52
Sziasztok!
Mi szombaton voltunk Semmeringen.
Reggel 6 órakor pontban indultunk ismerősökkel Gyálról. Menet közben megálltunk pihenni Mosonmagyaróváron. Tovább haladva Semmering előtt belefutottunk egy kisebb dugóba, mert út szélén (munkanapokon) bokor irtást végeztek az autópályán, igaz most egy teremtett lélek sem dolgozott, csak le volt zárva a fél út.
Lekanyarodva az autópályáról Semmering felé a lehajtó torkolatánál álltak a rendőrök és mindenkinél ellenőrizték első sorban az autópálya matrica felragasztását.(sokakat ki is szedtek, voltak köztük magyarok is).
Sikeresen megérkezve Semmeringre megálltunk a Familien liftnél (itt még volt hely), átvedlettünk snowboardosnak.
Megvettük a jegyeket és ekkor szembesültünk a Mittlestation-nál lévő embertömeggel...
Kb. 20-30 percet álltunk sorban míg eljutottunk a felvonóhoz, utána a 6 ülésesnél még kb. 15-20 perc sorban állás következett, így 11:30 körül értünk föl.
Ekkor úgy döntöttünk, hogy akkor megnézzük a 3-as pályát hátha. A pálya jó állapotban volt, élvezet volt csúszni a napsütésben. A 3-as pályánál kb. 5-10perc sorban állás után már a felvonóban ültünk, így elhatároztuk, hogy itt fogunk csúszni. 14 óra felé megéheztünk, így lecsúsztunk az autóhoz, igenám, de az 1-es pályán versenyzők gyakoroltak (mikor máskor mint szombaton). Kicsit körülményes volt a lejutás.
Ebéd után ismét sorban állás, de itt már rögtön a 3-as pályához csúsztunk nem mentünk fel a 6 ülésessel.
Pályazárásig a 3-as pályán csúszkáltunk a nap végén mentünk fel még egyszer amikor már nem volt sor és nem mentek a versenyzők sem.

A pálya a tömeg ellenére használható volt, nap végére lett jeges vagy buckás. Az időjárásra egy szavunk sem lehetett, mert sütött a nap.

Legközelebb hétköznap próbálkozunk meg Semmeringgel.
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2015.01.20. 22:31
Sziasztok!

Vasárnap mennénk Stuhleckra, de amit írnak a honlapjukon időjárást az eléggé aggasztó, mivel 60km/h-s szelet írnak, és múltkor 45-nél már leállították a felvonót ha jól emlékszem.
Érdemes így vasárnap kimenni? Kinek mi a tapasztalata?

A válaszokat előre is köszönöm!
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2014.02.18. 20:21
Sziasztok!
Mi ma voltunk Eplénybe csúszni egyet!
Szombathelyről indultunk (tegnap Semmeringen voltunk) kb. 10:30 körül értünk Eplénybe.
11:00-kor már áthaladtunk a kapun ami enged a felvonó felé.
A pályán van hó igaz nem sok, meg néhol sajnos kilátszik a föld, de ezeket a helyeket a nap folyamán elkerítették a Síaréna dolgozói, hogy senki se menjen rá, mert az bizony tökre teszi a talpát a lécnek/deszkának egyaránt.
A nap folyamán ettünk pár finom falatot a Kemencés büfében, sógorom és feleségem pedig töltött magába egy kis forralt bort, hogy mégse fázzanak! :)
Utána csúszkáltunk még a pályán, és egyre jobbakat csúsztunk az amúgy megviselt terepen.
A nap végére kellemesen elfáradtunk mindannyian.
Jól éreztük magunkat, reméljük még nincs vége a télnek, és márciusban még csúszhatunk egy párat!
Üdvözlettel mindenkinek!
rmikee
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2014.02.14. 11:02
Mi szombathelyen fogunk megszállni, 3-an 3nap/2éjszakára 11.000.- ért (1napos wellness belépő van benne), kaja nincs benne, de viszünk fasírtot meg oldalast :)
Egyébként a pénztárcád vastagságát nem ismerjük :P
Szombathelyről megyünk semmeringbe, vagy egy kicsit távolabb, hogy jobb havunk legyen.
Remélem tudtam segíteni!
Üdv.
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2014.02.12. 11:12
Már havazik is! Éljen!
Előzmény: (Szkíta1 169505)
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2014.01.24. 12:08
Érdeklődnék, hogy valaki tud-e valami infót a terepről?
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2013.03.07. 17:54
Hova érdemes menni ami nincs túl messze Semmeringtől???
Előzmény: (bobobodo 156717)
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2013.03.02. 15:17
Sziasztok!

Jövőhéten mennénk ismerősökkel hétvégén síelni, milyen lesz a hóhelyzet szerintetek?
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2012.12.22. 12:28
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy holnap érdemes-e kimenni Semmeringre, mert 1500m alatt 15°C-ot mondanak, de stuhleck.com-on meg estefelére ír max. 4°C-ot.
Milyenek a pályák?

Előre is köszi a válaszokat!
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2012.12.19. 15:52
Sziasztok!

Hatan mennénk vasárnap stuhleck-re, ha lehet akkor szombaton kérhetnék pálya infókat!?

Előre is köszi!
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2012.12.15. 19:03
Köszi szépen a választ!
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.