Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

zozi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (16)Időben csökkenő Időben csökkenő
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
Topik: Sachticky
2008.01.12. 18:22
Sziasztok. Ma megjártuk Sachtyckit. Nagyon tetszett a terep. Sorbanálás szinte nem volt. Egyedül az időjárás volt kicsit kellemetlen. Alacsonyan voltak a felhők és a pálya nagy részén szinte 0 volt a látótávolság. A hó egészen jó minőségű. Az alkalmazottak kedvesek segítőkészek. Egy pár beruházással (A hosszabb felvonót ülősre cserélni pl.) nagyon jó központ lehetne belőle. Összegezve nagyon jól ereztük megunkat. Bizosan megyünk még. Mindenkinek ajánlom.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2008.01.11. 02:22
Sziasztok. Most szombat 12-e Sachticky? 1 v. 2 helyem van. Esztergomból.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
Topik: Sachticky
2008.01.08. 00:28
Sziasztok. Mi ketten a párommal 12-én mennénk ki ide. Még nem jártunk itt. Remélem jól fogjuk érezni magunkat.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2007.03.07. 18:55
Élmény volt, bár többet mást vártam. Csalódtam egy kicsit. Mindegy remélem eljutok még egyszer és akkor sort tudok keríteni a síelésre is akár. Vmint más városokat is láthatok.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2007.03.06. 18:21
Sziasztok. Megérkeztem Japánból. Sajnos a hóviszonyok, bármilyen net portállal ellentétben olyanok mint nálunk. Napközben 10-15 fok pluszban éjjel 5-7 fok pluszban. Hó még foltokban sincs. Persze ez csak Hiroshima környékére igaz. Helyi lakosok is erősen panaszkodnak, hogy idén csak porosodik a léc. Hazafelé a repülővel Oroszország felett jöttünk a Tajgán sincs hatalmas hótakaró. van hó ugyan de nem ez a legkomolyabb tél arrefelé. Sajnálom, hogy nem tudok élményekkel szolgálni erről a csodás egzotikus országról.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2007.01.27. 09:23
Szia Sigesa.
Valóban először járok majd Japánban. Hiroshima, Kaita-cho negyedében fogok lakni kb. 3 hétig. Hétvégente lesz talán lehetőségem csúszni eggyet. Örülnék és nagyon hálás lennék, ha pár hasznos infót amit japánról tudni érdemes és kell. Megosztanál velem. A mail címem polamalu@freemail.hu.
Azért kérlek mert amint látom te már nem először jársz odakint. Ez az utazás gyermekkori álmom volt mivel pici koromtól a judo sport tölti ki az életemet. Azt hiszem ezzel a beállítottságomról sokta elmondtam. Mégegyszer köszönöm a segítséget.
Tisztelettel zozi
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2006.12.14. 17:50
Köszönöm a válaszodat. Ígérem ha sikerül pompás fotókkal és beszámolóval hálálom meg.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2006.12.13. 20:56
Valaki aki a témában tud segíteni az legyen szíves.
A kérdésem a következő Japánban Hirosima közelében van-e sípálya ami februárban nagy biztonsággal üzemel, mivel a sors úgy hozta, hogy egy hónapra ki kell utaznom oda és akkor próbára tenném az ottani terepet. Természetesen utána egy képekkel teli beszámolót írnék kedvcsinálónak.
Köszönöm a segítségeteket
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2006.12.07. 19:46
A 10%-hoz szólva.
Az 1990-ben kiadott 6/1990 KPM-BM eggyüttes rendeletben szabályozva van, hogy a járművek kilóméter órája max 10% eltérést mutathat. Ami ezen kívül van az elvileg a műszaki kresz szerint nem alkalmas a közúti forgalomban való részvételre.
Ezért van az, hogy az ellenőrzések során a rendőrök, persze kivételek vannak mert a beszedett bírság sok megyében igen fontos tényező, pl. 50-nél 60-ra állítják az automatát és ez alatt nem bírságolnak ill esetleg figyelmeztetnek.
Ha jól tudom a fenti rendelet még érvényben van és jelentősen nem módosították, bár egy jó ideje már nem követem figyelmmel a változásokat.
Azért egymásra és magunkra is vigyázzunk ne száguldozzunk mindnekit várnak haza.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2006.02.09. 21:09
Kedves Miki. Átmenni kalandos ha már északon vagy, ugyanis felvonó nem megy át. A legfelsőtől gyalogolni kell. csak elszántaknak. három hete voltam csak délen, de onnan is fel kellett mászni én megtettem a következőnél valószínű erős rábeszélés kéne, bár a látvány nagyon megéri. Gyönyörű.
Az út 2 1/2 3 óra bár ez dél észak kb féllel lehet hosszabbb attól függ Donovalynál milyen az út.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2006.02.01. 20:16
Sziasztok! A Pólusos srác már ha egyről beszélünk valóban igen rendes. Rám nem akart mindenáron rámsózni egy gyengébb a képességeimnek és adottságaimnak nem megfelelő lécet sőt lebeszélt róla. bármilyen kérdésünk volt szívesen válaszolt, bár hozzáfűzte, hogy ő nem síel viszont az eggyik kollegája igen profi és vele elméletben már az olimpiai aranyig jutottak.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2005.12.21. 18:05
küldöm.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2005.12.20. 20:35
Köszönöm segítséged leköteleztél, ha megnövök meghálálom.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2005.12.18. 16:42
Sziasztok. Még nem láttam ebböl a műsorból egy részt sem. Szeretném megtekinteni hol tehetném a tévécsatorna honlapján? Valaki adhatna infót please. Nem találom a honlapon. Köszönöm. Zozi.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
Topik: Donovaly
2005.12.17. 20:11
Sziasztok. Ma voltam Donovalyban és ahogy egy régi Habsburg uralkodónk mondotta, ha jól tévedek, "Minden nagyon jó, minden nagyon szép, mindennel nagyon meg vagyok elégedve"
Az idő jó, bár egész nap havazott, a pályák jó állapotúak, bár a boardosok kicsit széttúrták délutánra. Bocs boardosok nem akarok senkit sértegetni. Üdv Zozi.
zozi
16 élménybeszámolót írt
16
18 éve tag
2005.11.15. 20:12
Sziasztok! nemrég vettem egy Nordica SUV 8 X-et, nem vagyok túl rutinos és próbálok eligazodni. Örülnék ha hallanék(olvasnék) róla v.milyen infót. please. kösz
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.