Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Banános Joe által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Banános Joe
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2016.11.25. 22:04
nálam észben vannak egész évben.

a kommunikáció időzítése is létfontosságú, nem kell locsogni feltétlen, a jó szolgáltatással emlékezetes marad a sztori felemlegetés nélkül is.
Előzmény: (Dave 189921)
Banános Joe
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
Topik: Visegrád
2016.11.25. 21:56
volt régebben egységes síbérlet vagy csak én emlékszem rosszul? Ebben az ügyben mik a fejlemények?
Előzmény: (Dave 190118)
Banános Joe
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2016.11.25. 21:50
Micsoda pezsgés a fórumon..........kimondottan jó ötlet a kaució megszüntetése, valóban flottabb lesz a rendszer tőle. Aki eddig nem váltotta vissza, az eztán sem fogja ez csak szőrszálhasogatás.

A környezetszennyezés miatt annál inkább vitatható a kérdés, sok plasztik megy a szemétbe.
tegyetek ki egy urnát, ahova vissza lehet dobni a kártyákat ezzel mindenkinek megadatik a lehetőség hogy óvja a környezetét Ti pedig a kártyát újrahasznosítjátok valamilyen módon, újra lehet jegyet tenni rá gondolom én..... ha igazán nagyvonalúak vagytok, akkor még egy sört is felkínálhattok érte bár az már biztos bukta lenne

Az ötletért jogdíjat szedek, vagy beérem egy szezonjeggyel ;P
Banános Joe
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2016.10.15. 16:43
Üdv Stani,

november első hétvégéjén mire számíthatunk nálatok?
Előzmény: (Stani 189721)
Banános Joe
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
Topik: Visegrád
2016.10.15. 16:38
Engem is érdekelne, talán valami közös mint amit feszegettetek pár éve?
Banános Joe
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2016.10.15. 16:36
Ej ha. Ratrakra fel! :)
Banános Joe
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2016.10.15. 16:22
Mondjatok olyan terméket/szolgáltatást aminek az ára nem emelkedett idén, kemény dió!

Eplény alapjáraton tovább tart nyitva, mint a többi pálya, itt nem zárnak be délután ötkor egyik napon sem ha főszezon van. Akár 9, 10-ig is tolhatjuk.

Érdemes fontolóra venni.
Előzmény: (Viri 189738)
Banános Joe
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2015.01.19. 16:51
Ilyen pocsék időjárásban a külföldi pályákon (alacsonyabbak fekvők) sincsen jobb hó és nem megy arányaiban több pálya, felvonó. És a jegyek ott sem olcsóbbak csupán ezért. A döntés a mi kezeünkben van, ha nem tetszik amit kínálnak és amennyiért akkor nem vesszük meg!!!!!!!!!!!!

Modern világban élünk. A webkamerán otthonról már látom, hogy mi helyzet, nem indulok el ha nem tetszik ami látok.

Nekem ma reggel tetszett a látvány. Szégyenszemre ma voltam először Eplényben sízni, pedig Szfv mellett lakom. Hozzám ez a legközelebbi pálya, de még sosem próbáltam ezelőtt. A híreket a hójelentést rendszeresen olvastam de csak külföldön síeltem.

100% még jövök, a pályán senki szinte, a személyzet udvarias és van hó, ez a lényeg a hóért megy síelni az ember.

A jegyár pedig nem magas, gondolom az a temérdek hó se 2 Ft volt? Mert a hóért megyünk nem a sörért......
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.