Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

f80 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (19)Időben csökkenő Időben csökkenő
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2008.02.22. 22:24
én még sosem voltam sehol sielni a normafán kivül de kiszámoltam magasság ár időjárás és légszennyezettség és mivel freeride fan vagyok a legjobb pályák szerintem ausztriában a mödlingi parkolótól északra lefelé a legjobb.
2.strallegg
3.weinebene
4.st.corona
5.lachtal.
6.rax
7.joglland
8.steinhaus/semmering
9.Ischgl
10.donovaly de lehet az nem is ott van
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2008.02.22. 22:18
Szeretném látni a neten nincs e porcica az ágy alatt és nem szuvas a lambéria igaz ezért az olaszok kifizetnek 100 eurót is éjszakánként kaját meg gőzgombócot kérek szusival csirkepaprikás körettel de ezek az olaszok csak a saját egysikú és ehetetlen kajáikat ismerik nem is eszi rajtuk kivül senki a világon
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2008.01.06. 21:40
Szerintem jó pálya ez..a felső rész tényleg csak gyakorlott sizőknek való de a piros alsó pályák sem rosszak.Tömeg nincs,gyengébb sizők is nyugodtan lejöhetnek a piroson mondjuk kezdőknek nem való.DE a PÁlya közepén található Fogadóból Ausztria egyik legcsodálatosabb kilátása nyilik a MAriazelli székesegyházra és a környékre ,tó stb...érdemes legalább egyszer megnézni szerintem
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.04.09. 22:18
szuper a listád,magam is ezeket irnám!
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.03.05. 01:27
Pattyski mit szólnál,ha beszállna a hozzászólásokba mondjuk a Sportwelt Amadé üzemeltetője és az osztrák pályákról való dezinformációkat eloszlatná,mert van itt egy pár.Dj petinek van igaza nem etikus.
A Stani véleménye mérvadó,mert irásaiból ki lehet venni,hogy volt már egypár helyen...többen meg irják,hogy itt ott amott és olyan az is mint szlovákia de a fele sem igaz
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.03.05. 01:08
Sahticky meg Obertauern mind a kettő tök jó...
Wartburg meg Mercedes mind a kettő tök jó...
aki meg TUD buckán sielni nem biztos,hogy azt szereti.Ausztriában többször kimegy a ratrak napközben.
az olaszok a legjobban karbantartják a pályát

f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.02.11. 17:11
Mindenkinek más a jó.Belevehetnénk a többnapos sizést is az értékelésbe,akkor hova érdemesebb menni?Mil ha pedig úgy gondolod,hogy az árakat ne feszegessük akkor Davosba is érdemes menni egy napra magángéppel.
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.02.10. 23:08
Ha valakinek van lehetősége ajánlom a török sipályákat nekem volt alkalmam ankarától nem messze sielni,szuper volt, nagyon olcsó elég jó infrastruktúrával.
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.02.10. 21:05
egyébként a rodeolift tök jó töredékéért repül a nő az űrben,mint amennyibe anettkának került!!!
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.02.10. 20:48
MIL!Ha ausztriában is azok lennének a tea és napijegyárak,mint chopokon akkor hova járnál?Már a pályák és a kiszolgálás miatt?
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.02.10. 20:21
szendre !szándékosan nem schladmingot,meg ischgltemlitettem mert nem akartam bántani akinek a pénztárcája ezt nem engedheti meg.Múlt szerdán voltam a stuhlecken és alig volt ember nem kell kiragadni a hétvégi sort ahol az emberek 60 százaléka szlovák egyébként.a stuleck meg kakszi mondjuk lech hez képest de a jasnához ne hasonlitsd
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.02.10. 00:57
Megy a ratrak az olaszoknál meg az osztrákoknál naponta többször is,van rajta sziréna semmi gond vele.Barátnőm tizenöt éve siel,most volt először szlovákiában.A tatrapoma kilőtte mint egy csúzli akkorát esett mint a bikarodeós a felvonós tahó meg röhögött rajta,meg sem állitotta.Soha többé nem akar szlovákiába menni,igaza van. még szerencse,hogy a hely hangulatához illő húszéves lécet vittem,igy nagy kár nem ért.A környezet csodálatos volt,azt hittem húsz év alatt változott valami,de nem.A srdieckotól lefelé menő pálya liftje élet és közveszélyes,a pályák állapota gyalázatos.Aki azt állitja ,hogy ez jó az fakir.Kiváncsi lennék,hogy akik dicsérik a szlovák pályákat voltak e máshol sielni?Mert nem hiszem,hogy aki volt akár csak a stuhlecken vagy mariazellben az visszavágyik a sorbanállásra,kavicsra,bikarodeóra!
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.02.09. 22:47
Hát éppen ez az,az osztrák meg az olasz mefogja a lapátot a szlovák nem,épp ezért nem szeretik szlovákiát sokan.Én 88 óta tavaly voltam elöször szlovákiában a déli chopokon,hát....elszoktam ettől.összehasonlitani nem szabad ausztriával,ez egy más világ.
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.01.31. 18:19
Kneissl Glide lécet próbáltam ki,szuper,új fejezet nyilt a silécek történetében!A Volant nagyon jó léc csak drága.Ha valakinek volt Erbacher vagy Fritzmeyer léce emlékezhet kiváló minőségükre.
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.01.31. 09:42
Szuper jó hely,az olasz oldal is a svájci is.Reggel negyobb sorra kell számitani a kabinos felvonónál.fent eloszlik a tömeg.Jó hideg van,érdemes átmenni a svájci oldalra,visszafelé egy hosszú és lassú csákányos jön.Amikor ott voltunk minusz20 körül volt napközben,most biztosan nem lesz annyi.Az árak magasabbak az olasz átlagnál,a svájci oldalon 1200ft egy kávé plusz egy szelet sütemény 1000 de jó, van rajta porcukor.Páratlan kilátás.A világ minden nemzete megtalálható itt sok japán,izraeli,angol,ausztrál turistával,soknak fogalma sincs a sizés alapvető szabályairól csak megy mint az őrült,rengeteg a baleset ezért vigyázni kell jobban.
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.01.22. 16:30
Most jöttem haza Cortináról az összes pálya ment ,a Cristallo és a Faloria rész kitünő,alig volt ember a pályákon.A Cinque Torri pályái is szuperek,a Lagazuoi rész pályái is jók.A környezet pedig CSODÁLATOS a Dolomitok legszebb sziklái között mennek a pályák.Irták más fórumokon,hogy nincsenek összekötve a pályák meg stb...Tiz percenként jár az ingyenes sibusz akárhova átvisz,de egy régió is élvezetes egy egész napig.
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.01.06. 13:41
Úgy gondoltam ami egy bérlettel bejárható azt veszem egy régiónak.A vk futamokat úgy értem,hogy pl az idén máshol nem megrendezhető futamokat is itt rendezték mert nagyon jó és modern hóágyú és pályakarbantartó renszer van.Nem gondolod,hogy a Kranjska Gorával vagy Mariborral akarom egy szintre hozni.Az idei idényben Hausban vadi új óriási teljesitményű ágyúk vannak elképesztő jó havat csináltak karácsony előtt.Megnéztem a Te 10es listádat véleményem szerint is nagyjából ezek a legjobb pályák,hogy a sorrend milyen az már teljesen egyéni benyomás kérdése.De ausztriában annyi a jó pálya,hogy még ebből is ki tud maradni pl Pitztal,Zauchensee, vagy sok más...
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.01.03. 17:58
Sok embernek halvány fogalma sincs melyik a saját léce!!!Társaságomból két embertől megkérdezik milyen márkájú léce van,nem tud rá válaszolni pedig négy öt hetet csúszkál egy évben.Egyébként drága Fischer és Blizzardról van szó.Úgy elvinnék más lécét,pláne néhány sör után,hogy fel sem tünne,hogy nem ilyennel jöttek.Tavaly Cortinán az unokatesóm Scott lécét tucatléc ugye? vitték el majd hozták vissza,mert rájöttek,hogy nem az övék.Középkorú olasz nő egy olyan szinű Dynastarral keverte össze.Én is válogattam az egyenatomicok között a hütte előtt,mire kitaláltam melyik az enyém.Ezt csak azért irom mert sokszor más hülyesége miatt tünik el léc nemcsak azért mert lopják.
f80
19 élménybeszámolót írt
19
17 éve tag
2007.01.02. 23:35
Szerintem a Dachstein Tauern+Sportwelt Amadé a legjobb bár ez több pályarendszer együtt/Gastein,Schladming, Zauchensee,Wagrain stb/de...Közel van ,szinte végig autópálya Bp től,a pályák elképesztően karbantartottak,nem véletlenül rendeznek ebben a régióban évente 3-4 Vk futamot.2.Zillertal3.Obertauern4.Ischgl5.St.Anton
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.