Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mox által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Mox
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2013.07.18. 00:33
Megvolt az idei szezon utolsó síelése Kaprunban, mivel július 21-én bezár a sípálya és csak szeptember 15-én nyit újra. A kirándulók számára természetesen folyamatos az üzem, csupán a pályakarbantartással állnak le.
Maga a síelés fantasztikus volt (milyen is lehetne?), gyönyörű napsütés, felhő sehol. Zellben már reggel is 25 fok volt. 9 körül fent is 10 fokot mutatott a hőmérő. A meleg miatt természetesen a hó már 10 óra után kásásodott és nem volt az igazi, de július közepén mit várjon az ember. Tökéletes kikapcsolódás volt, aki teheti még használja ki a következő napokat, hiszen fantasztikus élmény a nyár közepén síelni, majd rögtön utána Zell am See-ben a strandon kortyolgatni a hideg sört...
Mox
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2009.03.24. 21:29
Üdv!
Egy kis segítséget kérnék. Nem jártam még a Hintertux gleccseren - éppen ezért szervezünk május végén-június elején egy sítúrát baráti társasággal. A kérdéseim a következők lennének:
1. Milyen időszakot javasoltok a túrára (május, június)? Elsősorban az időjárás miatt...
2. Mennyi pálya használható ilyenkor?
3. A csapatban lesz kezdő (nem abszolút kezdő - Murau/Kreischberg fekete pályán lejön...). Számára megfelelőek-e ezek a pályák?
4. Mennyire kihasználtak ilyenkor a pályák? Tömeg?
5. Elképzelhető-e, hogy az időjárás miatt nem mennek a felvonók?

Előre is köszönöm a segítséget. Ha hülyeségnek tűnik néhány kérdés, azt tudjátok be annak, hogy ez lenne az első nyári síelésünk...

Üdv
P
Mox
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2009.03.12. 22:46
Sziasztok! Egy kis helyzetjelentés kéne: milyen idő van/várható? A hétvégén mennénk...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.