Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

panda1970 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
panda1970
3 élménybeszámolót írt
3
9 éve tag
2015.02.04. 15:18
A kabinos felső állomásánál, a Berg7 nevű "egységben" van ingyenesen. Ez a hely inkább egy modern bár, mintsem klasszikus hütte.
panda1970
3 élménybeszámolót írt
3
9 éve tag
2015.01.30. 23:10
Január 25-én síeltünk itt. A Klösterlebahn aljában parkoltunk le, szerintem így kényelmesebb, mint a Kanzelbahn-os le-kabinozás. Sajnos a körülményekkel nem volt szerencsénk:
Rengeteg kezdő csapat és 11 óra körül már teljesen szétsíelt, jeges pályák, . A szűkebb részeken (van egy pár), több volt a fekvő ember, mint a talpon lévő. Sajnos sok sérülést is láttunk, elég rémísztő volt. Végül kb. kettőig küzdöttünk (de tényleg), aztán feladtuk. Nagyon kéne a friss hó (jó sok) erre a részre.
Biztos ennél csak jobb állapotok szoktak itt lenni, különben nem lenne ilyen felkapott terep a magyar iskolás csoportok körében is.
panda1970
3 élménybeszámolót írt
3
9 éve tag
Topik: Nassfeld
2015.01.30. 22:56
Január 24.-én síeltünk Nassfelden. Most voltunk itt előszőr és nagy várakozásokkal érkeztünk.
Lent lektunk egy nagyon kellemes Bauernhof-ban, kb. 2 km-re a lifttől.
Reggel a hágón parkoltunk le, és 8.35-kor már neki is indultunk a hegynek. (Itt is) érdemes korán kezdeni, a nap végére, mintha másik terep lenne. A nap végére besíeltük az egész terepet. A skiline szerint 78 km-t mentünk. Szuper liftek, gyönyörű környezet, gyors pályák.
Szubjektív tapasztalatok:
Kezdők ne jöjjenek ide. A piros pályák tényleg pirosak.
Kisebb gyerekkel is elég necces, mivel sok a nagy sebességű síelő (gázolásveszély) és nagyon sok a pályaelágazás is. Ha te mész elől, akkor nem látod, hogy mi van vele, ha pedig ő megy elől, akkor folyamatos dilamma neki, hogy merre menjen.
A Carnia egyszer jó, de nekem a Katschi-n az A1 sokkal jobban tetszik.
Jó kis terep, ki kell próbálni!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.